وبلاگ

برای خرید ویلا در شمال باید دانست که

خرید ویلا در شمال کشور یک اقدام ملکی مهم است که می توان از دیدگاه مالی نیز به آن یک دیدگاه ویژه داشت و آن را به عنوان یک سرمایه گذاری در شمال دانست. برای اینکه بتوان جهت خرید انواع ویلا موفق بود لازم است به چند نکته مهم توجه داشت که ما در ادامه متن مهمترین آنها را ذکر می کنیم.

بیشتر بخوانید

نوشهر منطقه ی آزاد می شود

مدتی قبل، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در پست اینستاگرامی خود، خبر از منطقه آزاد شدن شهر نوشهر خبر داد. او اعلام کرد پس از مدت ها تلاش و پیگیری و حمایت، مصوبه ی منطقه ی آزاد تجاری مازندران با سه لکه منفصل به تصویب هیأت دولت رسید. اما سوال پیش می آید که چه ویژگی هایی باعث شد نوشهر منطقه ی آزاد

بیشتر بخوانید

عوامل دولتی تاثیر گذار بر روی تورم و بطبع قیمت خرید ویلا در شمال چه مواردی هستند

عوامل دولتی تاثیرگذار بر روی تورم و بطبع قیمت خرید ویلا در شمال ، خرید و فروش مسکن و ملک مانند بسیاری از موارد دیگر تحت تاثیر عوامل بیرونی بسیاری قرار می گیرد.تحریم، ایجاد قوانین جدید، جنگ و تولید ناخالص داخلی در کشور و هزینه وارادات برخی مصالح موارد مهمی هستند که بر تغییر قیمت مسکن در هر جای ایران

بیشتر بخوانید

ابعاد مناسب زمین برای ساخت و ساز

ساخت یک خانه ویلایی شاید برای خیلی از ما، که اسیر دنیای شلوغی ها و آپارتمانی امروزی شده ایم جذاب باشد. اما از طرفی هزینه های زیادی به همراه دارد و نیز سختی های خاص به خود را در جریان ساخت به دنبال دارد. اما با داشتن یک سری اطلاعات در زمینه ساخت، می توان بر بسیاری از این سختی ها فائق آمد.

بیشتر بخوانید

معرفی روستاهای چمستان و قیمت ویلا در آن

خرید ویلا در چمستان اقدامی است که امروزه بسیاری از علاقه مندان حوزه ملک در استان مازندران آن را انجام می دهد و خرید انواع ویلا در این بخش خاص دارای مزایای بیشماری می باشد. ما در ادامه این متن به معرفی روستاهای چمستان و قیمت ویلا در آن می پردازیم.

بیشتر بخوانید

محاسن خرید ویلا جنگلی در شمال و مزایای آن

خرید ویلا جنگلی در شمال و مزایای آن برای خریداران، سرمایه گذاری در این زمینه را به یکی از گزینه های جذاب بدل کرده است. با خرید ویلا جنگلی در شمال، می توان از مزایای زندگی در جوار جنگل، استفاده از زیبایی های محیط طبیعی و آرامش حاصل از آن لذت برد.

بیشتر بخوانید

نکات مهم برای خرید زمین کشاورزی

خرید زمین خوب یکی از دغدغه های جدی افرادی می باشد که مایلند در این زمینه فعالیت داشته باشند. اما یکی از دغدغه های همیشگی متقاضیان خرید زمین اینست که میان انبوه انتخاب های خود، کدام زمین می تواند از سایرین مناسب تر باشد. برای پاسخ به این سوال می بایست به یک سری نکات توجه شود.

بیشتر بخوانید

محبوبترین شهرهای شمالی از دید گردشگران چه شهرهایی هستند

محبوبترین شهرهای شمالی از دید گردشگران، مسافرت به یک منطقه خوش آب و هوا و زیبا برنامه هر فردی در تعطیلات است. داشتن تعطیلات خاص در کنار دریا، ساحل و طبیعت یکی از زیباترین و رویایی ترین اوقات فراغتی است که یک خانواده می تواند داشته باشد.زیبایی های مناطق شمالی ایران برای گذراندن تعطیلات بر کسی پوشیده

بیشتر بخوانید

قیمت ویلا در سال 99، افزایش یا کاهش؟

در این مقاله سعی شده است رنگ های متفاوت، برای رنگ آمیزی در ویلا های شما بررسی شود. و نیز ویژگی هایی که هر یکی از این رنگ ها به ویلای شما اهدا می کند بیان شده است.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا در آمل و فاصله آمل تا تهران

خرید ویلا در شهرستان آمل یکی از مناسب ترین اقدامات برای خرید ویلا در خطه شمالی کشور می باشد. شهرستان آمل دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی می باشد و به همین دلیل خرید ویلا در آن از لحاظ مختلف دارای اهمیت است. ما در ادامه متن این نکات را مورد بررسی قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید

کوکده کجاست؟ و خرید ویلا در کوکده

خرید ویلا در روستای سرسبز کوکده یکی از اقدامات خاصی است که می توان در حوزه ملک در شهرستان آمل انجام داد. روستای کوکده یکی از روستاهای بکر و خاص استان مازندران به شمار می رود. ما در ادامه این متن به معرفی کوکده و مزایای خرید ویلا در آن می پردازیم.

بیشتر بخوانید

اهمیت بررسی وضعیت سرمایه گذاری در شمال

بررسی وضعیت سرمایه گذاری در شمال، وقتی پس از تحمل شرایط خاص پس انداز شما به اندازه ای می رسد که می توانید آن را استفاده کنید. این مسئله پیش می آید که این پول چگونه می تواند دارای ارزش افزوده تری شود و یا به چیزی تبدیل شود که در آینده بتوان به عنوان دارایی به آن نگاه کرد.

بیشتر بخوانید

نور کجاست و جاذبه های گردشگری نور

شهر نور از شهرستان های شمالی کشور می باشد که دارایی آب و هوایی معتدل و مرطوب است. این شهر علاوه بر جاذبه های طبیعی زیبایش، جاذبه های دیگری همچون دریاچه الیمالات و کلیسای آنتوان و منطقه لاویج دارد که همه ساله مسافران و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

بیشتر بخوانید

ساری کجاست و جاذبه های گردشگری ساری

شهر ساری از شهرستان های شمالی کشور می باشد که دارایی آب و هوایی معتدل و مرطوب است. این شهر علاوه بر جاذبه های طبیعی زیبایش، جاذبه های دیگری همچون پارک فین و آبگیر مشعل و پل فلزی دارد که همه ساله مسافران و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند.

بیشتر بخوانید

آیا خرید ویلا در شمال با 250 میلیون امکان پذیر است؟

خرید ویلا در شمال با 250 میلیون هم ممکن است! ولی باید به دنبال گزینه های اکازیون، دریافت وام بانکی و کمک گرفتن از مشاورین معتمد است. با جستجو در میان گزینه های متنوع فروش ویلا در شمال، از جمله موارد پیش فروشی، می توان ویلا های ارزان قیمتی را یافت که بتوان آنها را با مبالغ کمتری خریداری کنیم.

بیشتر بخوانید