وبلاگ

روش‌های مختلف استعلام سند ملکی در سال 1399

استعلام سند یکی از فرایند‌هایی است که در معاملات خرید و فروش ملک از اهمیّت بسیاری برخوردار است. روش‌های مختلفی برای استعلام اسناد رسمی در کشور وجود دارد و در ادامه قصد داریم تا این روش‌ها را به شما عزیزان معرّفی نماییم و تفاوت‌های استعلام سند با استعلام معاملات خرید و فروش را عنوان نماییم.

بیشتر بخوانید

شرایط و ضوابط دریافت وام مسکن زوجین

وام مسکن زوجین می‌تواند کمک بزرگی برای زوجین در زمینه‌ی خرید خانه محسوب شود و بسیاری از مردم بر روی وام‌های خرید منزل حساب ویژه‌ای را باز کرده‌اند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع وام مسکن و شرایط دریافت هر کدام از این وام‌ها بیشتر آشنا نماییم.

بیشتر بخوانید

نرخ قانونی حق کمیسیون املاک در سال 1399

حق کمیسیون بنگاه‌ها اصلی‌ترین روش کسب درآمد صاحبان این مشاغل محسوب می‌شود و بر اساس تعرفه‌ای که از سوی اتّحادیه مشاورین املاک تعیین می‌شود محاسبه می‌گردد و به عنوان کارمزد توسّط طرفین معامله پرداخت می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا نحوه‌ی محاسبه کمیسیون بنگاه‌ها را به شما عزیزان توضیح دهیم و..

بیشتر بخوانید

شرایط دریافت وام خرید مسکن در سال 1399

دریافت وام خرید مسکن جزو فرایندهای پیچیده در نظام بانکی محسوب می‌شود و بسیاری از متقاضیان اطّلاعات زیادی را در این رابطه ندارند. در این مقاله قصد داریم تا انواع وام مسکن و شرایط دریافت آن‌ها را بررسی نماییم و اطّلاعاتی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید

خرید ویلای مبله و مزایای آن

خرید ویلا مبله در شمال و در هر جای کشور کمتر دیده می شود، چون گذاشتن امکانات در خانه هم برای سازنده مبلغ بسیار زیادی به حساب می آید و هم خریدار به نظرش می آید که پول زیادی برای خرید ویلا خرج می کند، در صورتی که برای خریدار می تواند به صرفه تر باشد.

بیشتر بخوانید

انواع سند و اعتبارات قانونی آن

قبل از هر معامله و خرید و فروش لازم است با انواع سند و اعتبارات قانونی آن آشنا شوید، انواع سند به دو دسته رسمی و عادی تقسیم می شود.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا در شمال چه مزایا و معایبی دارد؟

عده ای از افراد ترجیح می دهند پول و سرمایه خود را صرف خرید ویلا در شهرهای شمالی کشور کنند. خرید ویلا در شمال مزایا و معایبی دارد که با هم می خوانیم.

بیشتر بخوانید

خرید ویلای شهرکی و مزایای آن

اگر می‌خواهید با خانواده خود ، به ویژه با فرزندانتان به ویلای شمالتان بروید خرید ویلا شهرکی بهترین گزینۀ انتخابی است. همچنین اگر آدم پرمشغله‌ ای هستید و خیلی فرصت رسیدگی به ویلا را ندارید این نوع ویلا مخصوص چنین افرادی است.

بیشتر بخوانید

خرید ویلای ارزان

اگر به دنبال خرید ویلای ارزان می باشید، املاک نگین نور با تنوع فایل در راستای خرید ویلاهای ارزان و شهرکی، ویلاهای مناسبی را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید

انواع ساخت ویلا در شمال

ویلا در شمال از لحاظ ساختمانی اشکال متفاوتی داشته و بیشتر به ویلاهای همکف، نیم پیلوت، دوبلکس و تریبلکس دیده می شود. این ویلاها می توانند درون یا بیرون از شهرک و در مناطق ساحلی یا جنگلی اجرا شده باشند.

بیشتر بخوانید

ویلای ساحلی و مزایای خرید آن

اگر به زندگی در کنار دریا علاقه زیادی دارید بهترین راهکار برای شما خرید ویلا ساحلی در شمال کشور است. احساس فوق ‌العاده‌ای که از نسیم دریا در افراد به وجود می‌آید، چیزی است که صرفا با خرید ویلا ساحلی دست یافتنی خواهد بود.

بیشتر بخوانید

خرید زمین در مازندران

یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری در کشور ما خرید زمین محسوب می شود که طرفداران آن هر روزه رو به افزایش است. در این بین خرید و فروش زمین در مازندران جایگاه ویژه ای در بین خریداران باز کرده است.

بیشتر بخوانید

موقعیت مکانی ایزدشهر و سرمایه گذاری در آن

ایزدشهر با توجه به موقعیت مکانی و تفریحی توریستی، در میان شهرهای شمالی کشور از جایگاه بالایی برای سرمایه گذاران برخوردار است.

بیشتر بخوانید

منطقه آزاد مازندران

انتخاب یک #منطقه مناسب برای زندگی و #خرید_ویلا_در_مازندران را با تعیین فاکتورها و عواملی که برای شما و اعضای خانواده مهم است آغاز کنید. تغییر مکان زندگی از یک شهر شلوغ به شهرهای خلوت #مازندران یا یک منطقه روستایی، یک تغییر بزرگ است، اما می‌تواند جذاب و هیجان‌انگیز باشد.

بیشتر بخوانید

چمستان و خرید ویلای جنگلی در این شهر

بسیاری از افرادی که از شلوغی و آلودگی شهر تهران خسته شده اند برای مدتی به استراحت نیاز خواهند داشت. استراحت در یکی از ویلاهای بی نظیر موجود در چمستان بهترین و موثر ترین راه درمان اینگونه از افراد می باشد.

بیشتر بخوانید