وبلاگ

کاربرد و مزایا و معایب شومینه، در ویلای شمال

شومینه، نوعی از وسایل گرمایشی است که، طبق استانداردها، بیشتر جنبه، تزئینی دارد، که تاریخچه ای برابر، با خلق انسان دارد، که امروزه با توجه به تکنولوژی شکل و کاربری جدید، پیدا کرده است، برای مطالعه بیشتر، به متن زیر مراجعه کنید

بیشتر بخوانید

کمسیون 100 قانون شهرداری چیه و آشنایی با ماده 100

هر ساخت و ساز و عمرانی، نیازمند رعایت قوانین و ضوابطی می باشد، چنانچه در این بین تخلفی صورت پذیرد، توسط ارگان مربوطه(شهرداری) پیگیری، و مورد تخلف قرار می گیرد،یکی از این تخلفات رایج، کمیسیون ماده صد است، که املاک نگین نور، در مقاله زیر به این مبحث، پرداخته است، برای اطلاع بیشتر، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

زیبایی های چلک و چلک کجاست؟

روستای چلک از توابع شهر نوشهر، در استان مازندران می باشد که، به دلیل همجواری با جنگل و دریا، و منطقه شهری، از امکانات بالایی برخوردار است، و یکی از روستاهای محبوب و مهم در مازندران است، چنانچه قصد سرمایه گذاری در شمال را دارید، این روستا به شما پیشنهاد می شود.

بیشتر بخوانید

لتینگان کجاست؟

امروزه خرید ویلا در روستاها، علاوه بر سرمایه گذاری، دوری از هیاهوی شهری است، شمال کشور یکی از این گزینه ها، برای خرید و معامله می باشد، این روستای لتینگان، یکی از گزینه های مناسب، از نظر موقعیت و سود دهی می باشد، برای اطلاع بیشتر، متن زیر را مطالعه بفرمائید

بیشتر بخوانید

توسکاتک کجاست؟ و آشنایی با آن

شمال کشور،دارای روستاها و شهرهای بسیاری است که، همواره دارای شگفتیها و زیبایی های فراوانی است،که گاها، دارای قدمت فراوان می باشند، و امروزه به سبب مهاجرت، و تقاضای سکونت در شمال، ساخت و ساز در این فضاها افرایش یافته است، در این متن، به یک نمونه از این مناطق پرداخته شده است، با این سایت همراه شوید

بیشتر بخوانید

ماجرای حقیقت ویلای ارزان شمال چیه؟

همواره در همه ی حرفه ها، افرادی سودجو و کلاهبردار وجود دارند، که می خواهند،بدون زحمت، به آسایش و رفاه برسند، و این گزینه ارزان بودن یک ساختمان، در اکثر مواقع، وعده دهنده ی، افراد به معامله می باشد، در حالی که جز ضرر، چیزی به همراه ندارد، در این مقاله به چند نکات، پرداخته شده، با ماهمراه باشید

بیشتر بخوانید

ویلاهای شمال و انواع سقف های آن

سقف ساختمان، یکی از مهم ترین اجزای یک بنا می باشد، و امروزه به سبب پیشرفت تکنولوژی، انواع گوناگونی، در بازار عرضه وجود دارد، که هر متقاضی، با توجه به بودجه و منطقه ی محل زندگی، و ... انتخاب می نماید، در این مقاله به چند نمونه از، سقف ساختمان، پرداخته شده است، برای اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید

مزایای خرید ویلا در شمال به سبک ساحلی و جنگلی

یکی از دلایل عمده برای خرید ویلا در شمال، طبیعت بی‌نظیر و هم‌چنین آب و هوای مناسب مناطق شمال می‌باشد. ساخت و تنوع انواع ویلاهای موجود در شمال به صورت ساحلی و جنگلی دارای بافت و معماری متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند. بسته به ویژگی‌های خاص هر یک از این ویلاها قصد داریم تا در این مقاله مطالب مفیدی از مزا

بیشتر بخوانید

قیمت زمین در شمال و قدرت سرمایه گذاری آن به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت زمین در شمال و قدرت سرمایه گذاری آن به عوامل متعدد طبیعی و انسانی بستگی دارد. از جمله عوامل طبیعی موثر بر قیمت زمین و ویلا در شمال می توانیم به فاصله تا جنگل، دریا، جاذبه های طبیعی و ... اشاره کنیم. از نظر شهری و عوامل انسان ساخت هم می توان به اهمیت شهر محل واقع شدن ویلا و سطح خدمات ارائه شده د

بیشتر بخوانید

همه چیز در مورد کد رهگیری املاک

در این مقاله کد رهگیری املاک را توضیح دادیم و گفتیم از چه سالی به صورت هوشمند تغییر پیدا کرده و از اهمیت داشتن این کد اعم از: امنیت، عدم امکان جعل، شفاف سازی آمار معاملات، امکان پیگیری در مراجع قضایی و نداشتن این کد می توان چه کلاهبرداری هایی انجام داد صحبت کردیم.

بیشتر بخوانید

خرید ویلا ساحلی در شمال و مزایای آن برای سرمایه گذاران

خرید ویلا ساحلی در شمال و مزایای آن از نظر سرمایه گذاری و سکونت، بی شمار است. اگر با هدف حفظ سرمایه اقدام به خرید ویلا ساحلی در شمال می کنید، به شما تبریک می گوییم. این اقدام هوشمندانه قطعاً طی سال های آتی سرمایه شما را چند برابر خواهد نمود.

بیشتر بخوانید

فروش ویلا شمالی در شهرک های لوکس

خرید ویلا در شمال اقدامی است که در حال حاضر می توان آن را با سرمایه های مختلفی انجام داد. ویلاها به عنوان سازه هایی لوکس شناخته می شوند و متاسفانه اکثر سازه هایی که امروزه با نام ویلا به فروش می رسند با یک ویلای واقعی تفاوت دارند. ما در ادامه متن در این مورد توضیحاتی ارائه می دهیم.

بیشتر بخوانید

چگونگی خرید ویلا با وام بانکی و روش های آن

چگونگی خرید ویلا با وام بانکی و شرایط آن، یکی از موارد مهم و مورد توجه متقاضیان خرید ویلا در شمال است. برای استفاده از این موقعیت، لازم است ابتدا شرایط خود را بررسی کنیم. بانک مسکن به صورت تخصصی در این زمینه فعال است و در کنار این بانک می توان از تسهیلات سایر بانک ها نیز بهره¬مند شد.

بیشتر بخوانید

چرا قیمت ویلا در شمال همچنان ارزان است؟

خرید ویلا در شمال کشور یکی از اقدامات معمولی است که سالانه افراد متقاضی زیادی آن را انجام می دهند. ویلاسازی به غیر از شمال کشور در استان ها و شهر های دیگر نیز انجام می شود اما، قیمت خرید ویلا در شمال کشور نسبت به مناطق دیگر کمتر و مناسب تر است. ما در ادامه متن به بررسی دلیل شرایط می پردازیم.

بیشتر بخوانید

محاسن خرید ویلا جنگلی در شمال و مزایای آن

خرید ویلا جنگلی در شمال و مزایای آن برای خریداران، سرمایه گذاری در این زمینه را به یکی از گزینه های جذاب بدل کرده است. با خرید ویلا جنگلی در شمال، می توان از مزایای زندگی در جوار جنگل، استفاده از زیبایی های محیط طبیعی و آرامش حاصل از آن لذت برد.

بیشتر بخوانید