چند نکته از مزایای خرید ویلای استخردار در شمال کشور

همه ما خوب می دانیم، ساخت و سازهای شهری و آپارتمانی زندگی را به سمتی برده که وجود استخر در خانه های شهری کم شده است، مگر در خانه های ویلایی که باز هم  تعدادشون در شهر ها کم شده است و می توانیم این امکان را در ویلاهای شمال داشته باشیم.

انواع ویلای استخردار در شمال

همانطور که گفتیم امروزه که ساخت و ساز خانه‌ها به سمت ساختمان‌های آپارتمانی رفته و متاسفانه ما از زندگی در خانه‌های ویلایی محروم هستیم، خرید ویلا در شمال راهی است برای دور شدن از زندگی شهری است.

مخصوصا اگر به سراغ انواع ویلای استخردار در شمال بروید که همه چیز تمام است. شما هر زمان بخواهید می‌توانید به ویلا رفته و در یک محیط دنج، سرسبز و پر از آرامش روزهایی را سپری کنید.و از وجود امکانات ویلای شخصی خود در آب و هوای خوب لذت ببرید.

مزایای خرید انواع ویلای استخردار در شمال

طبق تجربه، هر بار که اسم ویلا به میان می‌آید، اولین تصور مشتریان این است که در محوطه آن یک استخر وجود دارد. می توانیم بگوییم که تمامی افرادیکه برای خرید ویلا در شمال به نگین نور مراجعه می‌کنند یکی از گزینه‌هایی که در خرید ویلا متذکر می‌شوند، داشتن استخر است.

به همین خاطر است که پیمانکاران در امرساخت و ساز ویلا در شمال سعی می‌کنند یک استخر مناسب را در طراحی ساختمان لحاظ کنند.

 

 چند نکته از مزایای خرید ویلای استخردار در شمال کشور

 

ویلای استخردار در شمال چند مزیت عمده برای شما دارد:

  • معمولا در فصل تابستان ساحل‌های دریای خزر پر از جمعیت است که برای شنا به ساحل آمده اند و حتی در این قسمت چادر زده‌اند.پس شما یک محیط دنج برای شنا کردن دارید.

قاعدتا هدف اصلی برای شنا، تخلیه انرژی و رسیدن به آرامش است،پس این شرایط برای شما خوشایند نیست که در جایی شلوغ و پر سر و صدا تنی به آب بزنید.می توانید از ساحل زیبای خزر دیدن کنید و در هنگام خرید ویلا به گزینه های پیشنهادی دقت کنید که اگر ویلا استخردار بود آنرا خریداری کنید تا هر وقت که اراده کردید در استخر خصوصی خود شنا کنید.

  •  مهمترین مزیت ویلای استخردار در شمال مسئله دیگر است که تمیز بودن آب استخر است. در آب دریا هر فردی شنا می‌کند به این معنا که ممکن است این این آب به شدت آلوده به عوامل قارچی و میکروبی است که منجر به بیماری‌های پوستی، بیماری در دستگاه تناسلی و... می‌شود.

بی شک شما هم نگران این موضوع هستید این موارد در استخرهای عمومی نیز ممکن است وجود داشته باشد اما در استخر های شخصی اینطور نیست. به نظر شما شنا در استخر ویلا که تنها افراد خانواده از آن استفاده می‌کنند بهتر است و یا اینکه دل به دریایی از آلودگی‌ها بزنید؟

  • خانواده‌هایی که بچه دارند این را بدانند که ویلای استخردار در شمال برای آنها بسیار مناسب است. با توجه به اینکه بچه‌ها علاقه زیادی به آب بازی دارند و خانواده‌ها غالباً به آن‌ها اجازه شنا در دریا را نمی‌دهند،چرا که برای آن‌ها خطرناک است

اما بالاخره شما نمی‌توانید فرزندان خود را در ویلا حبس کرده و از شنا کردن محروم کنید. بهتر است قبل از خرید ویلا در شمال حتماً به کارشناسان نگین نور بگویید که به دنبال ویلای استخردار در شمال هستید.

فراموش نکنید که قرار است فرزندان شما و فامیل در استخر شنا کنند. در نتیجه عمق استخر بسیار مهم است. برخی از پیمانکاران در زمان ساخت و ساز ویلا در شمال استخر را دو قسمت نموده و بخشی از آن را برای کودکان طراحی می‌کنند.

چند نکته را در ویلای استخر دار رعایت کنید

همانطور که در پاراگراف قبل در مورد شنای کودکان گفتیم، عمق استخر متناسب برای کودکان را باید در نظر بگیرید. عمق استخر کودکان با استخر بزرگسالان متفاوت است. در صورتیکه در ویلای مورد نظر شما یک استخر مخصوص کودکان وجود ندارد، پس باید بخشی از استخر را برای این منظور طراحی دهید. چون بسیار خطرناک است که فرزندان کوچک خود را در عمق‌های زیاد با خود به استخر ببرید.

مورد دیگر تعیین محدوده استخر است، یعنی فاصله بین لبه استخر تا فضای سبز، به اندازه ایی باید سنگ فرش بوده و دارای ارتفاع باشد تا به عنوان یک مانع عمل کند، چرا که با توجه به اینکه افراد همگی مهارت شنا کردن را تدارند و حضور کودکان در حیاط باید استخر محدوده مشخص و حفاظت شده داشته باشد.کاشی های لبه استخر تا فضای سبز علاوه بر اینکه باید از جنس استخر باشد تا آب به راحتی روی آن حرکت کند و جمع نشود ولی باید توجه کنید که از نوع لغزنده نباشد.

حال چه به فکر خرید ویلای استخردار در شمال هستید یا چه می خواهید با پیمانکاران برای پیش خرید ویلای استخردار اقدام کنید به این نکات توجه کنید

 

  • مورد بعدی استفاده از پوشش مناسب برای استخر است

اگر در زمان خرید ویلا در شمال متوجه شدید که ویلاهای همسایه به داخل محوطه ویلای شما اشراف دارند، باید فکری به حال استخر بکنید.معمولاً پیمانکاران در زمان ساخت و ساز ویلا در شمال از روش‌هایی برای این منظور استفاده می‌کنند. توصیه ما این است که از همان ابتدا به سراغ خرید ویلاهایی بروید که تمهیدات لازم برای پوشش استخر در نظر گرفته‌اند

معمولا اطراف محوطه استخر درختان بلند و پوشش گیاهی در هم تنیده کشت می‌گردد تا دید استخر کور شود. البته اگر ویلایی را پسندیدید که متاسفانه پوشش نداشت، جایی برای نگرانی نیست خود شما می‌توانید با دیوارهای کاذب که طرح‌های جذابی دارند، اطراف استخر را بپوشانید و در عین حال منظره زیبایی را برای ویلا ایجاد کنید.

 چند نکته از مزایای خرید ویلای استخردار در شمال کشور

 

نهایتا پیشنهاد تیم مشاورین املاک نگین نور به شما این است که :

در مورد خرید ویلای استخردار در شمال حتماً کیفیت ساخت استخر را بررسی کنید. متاسفانه بارها دیده‌ایم که افراد فریب ظاهر را خورده و بعد از خرید، متوجه شده‌اند این استخر زیر بنای مناسبی ندارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم در چنین مواردی حتما یک مشاور با خود به همراه داشته باشید که گروه نگین نور به صورت حرفه‌ای و تخصصی در خدمت شما خواهد بود.