صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / فروش اقساطی ویلا در بهدشت نور

فروش اقساطی ویلا در بهدشت نور

49
قیمت
2،200،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 23026
زمین
210 متر مربع
بنا
180 متر مربع
طبقه
2
اتاق
3
سال ساخت
1401
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

فروش اقساطی ویلا بهدشت نور

 

در ابتدا با مشخصات کلی این ویلا آشنا شوید؛ 

ویلا دوبلکس

نما مدرن

منطقه جنگلی بهدشت
 
۲۱۰ متر زمین

۱۸۰ متر بنا

۳ خواب

۲ خواب مستر

پنجره و شیشه دوجداره

سر جاده اصلی تجاری مسکونی

داخل بافت

سند پایانکار

۳ کنتور اختصاصی تحویل

مشخصات ذکر شده، جزئی از امکانات این ویلا دوبلکس در بهدشت می باشد، مهم ترین امتیازات این ویلای ارزنده، داشتن اسناد و مدارک رسمی می باشد، سند و مدارک رسمی این ویلا به صورت قانونی ثبت و آماده تحویل می باشد، در واقع شما با خرید ویلا سند دار در شمال می توانید، یک معامله بی دردسر را انجام دهید، ویلاهای سند دار، نشان دهنده ی، ساخت ویلا به صورت قانونی می باشد، حتی می توان گفت، ویلاهایی که دارای سند رسمی می باشند، یعنی ملک مورد نظر در بافت مسکونی قرار داشته است، که مجوزات ساخت صادر گردیده است.

 اگر به دنبال خرید ویلا اقساطی در شمال هستید، بی شک این ویلا دوبلکس در بهدشت بهترین گزینه برای انتخاب می باشد، شرایط فروش این ویلا جنگلی به صورت نقد و اقساطی می باشد؛ یعنی شما کافیست بخشی از مبلغ کل ویلا را به صورت نقد بپردازید و مابقی آن را می توانید طی چندین اقساط پرداخت نمایید.

 

متراژ زمین این ویلا 210 متر می باشد که 180 متر آن را بنای ویلا تشکیل داده است، همچنین 3 اتاق خواب در این ویلا تعبیه شده است، که 2 تا از آنها به صورت مستر می باشد، این ویلاها در سال 1401 ساخته شده اند، از این سوی جزو ویلاهای نوساز در شمال محسوب می شوند، همچین تمامی انشعابات لازم را همچون؛ آب، برق، گاز را به طور کنتور اختصاصی دریافت نموده است.  

آن دسته از عزیزانی که به دنبال خرید ویلا ارزان قیمت در شمال هستند، خرید ویلا جنگلی گزینه ی مناسبی برایشان می باشد،  خرید ویلا در شمال یکی از عوامل مهم سرمایه گذاری در خطه شمالی به حساب می آید.

اگر در این مسیر نیاز به مشاوره دارید، می توانید به تیم مجرب نگین نور که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند، مراجعه کنید، برای تماس با نگین نور، به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

 


محدوده آدرس:

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )