صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / ویلا دوبلکس نما سنگ منطقه بهدشت

ویلا دوبلکس نما سنگ منطقه بهدشت

243
قیمت
2،600،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22341
زمین
250 متر مربع
بنا
200 متر مربع
طبقه
2
اتاق
3
سال ساخت
1400
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

ویلا دوبلکس نما سنگ بهدشت

۲۵۰ متر زمین

 ۲۰۰ متر بنا

3 خواب مستر

انشعبات ۳کنتور تحویل

منطقه جنگلی

داخل شهرک با نگهبانی ثابت

 

خرید ویلا در نور

 

این ویلا دوبلکس نما سنگ در بالادست جاده منطقه جنگلی بهدشت با سند مالکیت به مساحت 250 متر زمین و بنا 200 متر مربع داخل شهرک با نگهبانی ۲۴ ساعته قرار دارد.

 

خرید ویلا سنددار

 

 این ویلای جنگلی دارای 3 اتاق خواب مستر می باشد. این ویلا در بهترین منطقه تهرانی نشین با ویو کوه و جنگل و امنیت بالا، نزدیک به مرکز خرید و مرکز شهر ، فاصله کم با دریا در منطقه جنگلی بهدشت واقع شده است.

 

  محوطه و حیاط این ویلا با گیاهان تزیین شده است و نما و حیاط ویلا سنگ کاری شده می باشد.

 

 از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد.

 

 وجود پنجره ها باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و حفاظ ها بر روی پنجره ها نصب می باشد.

 

 از امکانات این ویلا آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد و ویلا دارای پکیج، رادیاتور و انباری می باشد.

 

خرید ویلا داخل شهرک

 

خرید ویلا شهرکی در نور

 

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده 3 میلیارد تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.

 

خرید ویلا در شمال

 

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆
🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

 

 

سند بر دو نوع است: عادی و رسمی.

 

سند رسمی طبق ماده ۱۲۸۷؛ اسنادی هستند که در اداره ثبت اسناد و املاک و یا دفاتر اسناد رسمی یا در نزد سایر مأمورین رسمی در حدود صلاحیت آنها و بر طبق مقررات‌ قانونی تنظیم شده باشند.

 

سند رسمی مزایایی نسبت به سند عادی دارد و عبارتست از این که سند رسمی قدرت اجرایی دارد درحالی که سند عادی قدرت اجرایی ندارد. مزیت دوم سند رسمی این است که نسبت به طرفین و ثالث معتبر و اثر دارد ولی سند عادی فقط میان طرفین اعتبار دارد. مزیت سوم سند رسمی این است که سند رسمی قابل تردید و انکار نیست و فقط در قبال آن ادعای جعل می توان نمود ولی سند عادی قابل تردید و انکار است.

 

انواع سند رسمی:

 

سند قطعی

 

بهترین ویلا برای خرید، ویلایی است که دارای سند قطعی می باشد و می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید، زیرا این نوع سند در اداره ثبت و احوال  به نام مالک ثبت شده و هویت شخص کاملا مشخص است. بنابراین اگر ملک شخصی، تجاری و یا کشاورزی شما دارای این سند باشد میتوانید باخیالی اسوده آن را خریداری کند، زیرا این نوع سند به هر صورتی که باشد، چه به صورت تک برگی و چه به صورت دفترچه مورد قبول تمامی سازمان ها می باشد. این نوع سند امن ترین معامله را در هنگام خرید ویلا سنددار  بوجود می آورد.

 

سند رهنی:

 

از سند رهنی به عنوان ضمانت بازگشت پول در ازای دریافت وام استفاده می شود و در صورتی که شخص مقروض بدهی خود را پرداخت نکند، ملک این شخص به عنوان بدهی برداشته می شود. پس حتما این نوع وضعیت باید به عنوان سند رهنی ذکر شود. البته بهتر است بدانید در صورتی که بدهی پرداخته شود، سند آزاد می شود و مشکل دیگری ندارد.

 

سند شش دانگ یا سند تک برگ:

 

سند شش دانگ و تک برگ کامل ترین و معتبرترین نوع سند می باشد. منظور از سند عرصه، سند زمین بوده و منظور از سند اعیان، سند ساختمان یا بنا می باشد. سند شش دانگ می تواند به صورت سند تک برگ و یا سند دفترچه ای یا همان منگوله دار باشد.  سند دفترچه ای هم در هنگام انتقال سند و یا قبل آن هم می تواند به سند تک برگ تبدیل شود.سند شش دانگ به مالکیت تمام و کمال اشاره دارد؛ به عبارتی زمانی که نام سند شش دانگ مطرح می‌شود، مقصود سندی است که تماما به نام یک شخص می‌باشد و فرد دیگری در مالکیت آن ملک، شریک نیست.واژه شش دانگ به معنای شش جهت است و این گونه برداشت می‌شود که تمام جهات یک ملک از شمال و جنوب تا غرب و شرق و بالا و پایین ملک را در بر می‌گیرد و فرد دیگری در این ملک سهم و نقشی ندارد.

 

سند شورایی:

 

سند شورایی عبارتی است که احتمالا بیش از هر نوع سند دیگری با آن مواجه بودید و بیشتر در شمال کشور این عبارت رایج می باشد. البته اصطلاحا به عنوان سند شورایی تلقی می شود و تعریف دقیق آن به شرح زیر می باشد. در واقع پس از انتخاب ویلا و یا زمین و نوشتن قولنامه در املاک مورد نظر و اخذ کد رهگیری از املاک، قولنامه یا قرارداد خرید یا فروش ملک را به دفتر دهیاری و شورای اسلامی روستای مدنظری که ملک در آن واقع شده، جهت مهر دهیاری و امضای اعضای شورای آن محل انتقال می دهید و بابت این مسئله ۱% از کل ثمن معامله را دفتر شورا و دهیاری از شما گرفته و به تایید می رساند.

 

سند قول نامه ای:

 

افرادی که بعد از دریافت بنچاق اقدامی به دریافت دفترچه رسمی نمی کنند، در اداره ثبت و احوال ملک به نام آن ها ثبت نمی گردد. خرید و فروش این نوع ملک ها که ثبت نمی گردد به طور گسترده در آژانس های املاک با استفاده از قولنامه انجام می گیرد. در خرید ملک هایی با سند قولنامه ای باید تواجه داشته باشید که به چند نفر فروخته نشده باشد زیرا معمولا این نوع ملک ها در طول زمان در اثر انحصار وراثت به افراد دیگر رسیده است. پس بهتر است قبل از معامله اصل سند های قبلی را بدست بیاورید.

 

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.

 

 


محدوده آدرس: بهدشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22341
درخواست مشاوره
09190365456
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword خرید ویلا دوبلکس خرید ویلا دوبلکس شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی نور بهترین جای شمال برای خرید ویلا بهترین ویلای شمال پیشنهاد ویژه سایت خرید ویلا بهترین ویلا در شمال خرید ویلا دوبلکس اقساطی فروش ویلا دوبلکس اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا اقساطی نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا دوبلکس نور فروش ویلا دوبلکس نور خرید ویلا نوشهر فروش ویلا نوشهر املاک نور فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز ویلا در نور خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال خرید ویلا در مازندران ویلا ارزان در نور خرید ویلا نور خرید ویلا شمال خرید ویلا شهرکی ویلا شهرکی فروش ویلا شهرکی خرید ویلا داخل شهرک ویلا داخل شهرک فروش ویلا داخل شهرک خرید ویلا شهرکی در نور ویلا سنددار خرید ویلا سنددار فروش ویلا سنددار خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام