صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / خرید ویلا فلت با سند تکبرگ در بهدشت نور

خرید ویلا فلت با سند تکبرگ در بهدشت نور

118
قیمت
1،350،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 21021
زمین
200 متر مربع
بنا
100 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
۱۳۹۹
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

خرید ویلا فلت با سند تکبرگ در بهدشت نور 

 

 

🔸۲۰۰ متر زمین

🛏 ۲ خوابه - یک خواب مستر

🔹انشعابات نصب

🔺سند تکبرگ

🔹کابینت - سقف کناف کاری

🔺داخل شهرک

🔸حیاط سازی

خرید ویلا در نور

این ویلا فلت در منطقه جنگلی بهدشت با سند تکبرگ به مساحت 200 متر زمین و بنا 100 متر مربع داخل شهرک با نگهبانی ۲۴ ساعته قرار دارد.

خرید ویلا سنددار

 این ویلای جنگلی دارای 2 اتاق خواب و یک خواب مستر می باشد. این ویلا در بهترین منطقه تهرانی نشین با ویو کوه و جنگل و امنیت بالا، نزدیک به مرکز خرید و مرکز شهر ، فاصله کم با دریا در منطقه جنگلی بهدشت واقع شده است.

  محوطه و حیاط این ویلا با گیاهان تزیین شده است.

 از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد.

 وجود پنجره ها باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و حفاظ ها بر روی پنجره ها نصب می باشد.

 از امکانات این ویلا آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد.

خرید ویلا داخل شهرک

خرید ویلا شهرکی در نور

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده 1 میلیارد و 350 میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.

خرید ویلا در شمال

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆
🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

سند بر دو نوع است: عادی و رسمی.

سند رسمی طبق ماده ۱۲۸۷؛ اسنادی هستند که در اداره ثبت اسناد و املاک و یا دفاتر اسناد رسمی یا در نزد سایر مأمورین رسمی در حدود صلاحیت آنها و بر طبق مقررات‌ قانونی تنظیم شده باشند.

سند رسمی مزایایی نسبت به سند عادی دارد و عبارتست از این که سند رسمی قدرت اجرایی دارد درحالی که سند عادی قدرت اجرایی ندارد. مزیت دوم سند رسمی این است که نسبت به طرفین و ثالث معتبر و اثر دارد ولی سند عادی فقط میان طرفین اعتبار دارد. مزیت سوم سند رسمی این است که سند رسمی قابل تردید و انکار نیست و فقط در قبال آن ادعای جعل می توان نمود ولی سند عادی قابل تردید و انکار است.

انواع سند رسمی:

سند قطعی

بهترین ویلا برای خرید، ویلایی است که دارای سند قطعی می باشد و می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید، زیرا این نوع سند در اداره ثبت و احوال  به نام مالک ثبت شده و هویت شخص کاملا مشخص است. بنابراین اگر ملک شخصی، تجاری و یا کشاورزی شما دارای این سند باشد میتوانید باخیالی اسوده آن را خریداری کند، زیرا این نوع سند به هر صورتی که باشد، چه به صورت تک برگی و چه به صورت دفترچه مورد قبول تمامی سازمان ها می باشد. این نوع سند امن ترین معامله را در هنگام خرید ویلا سنددار  بوجود می آورد.

سند رهنی:

از سند رهنی به عنوان ضمانت بازگشت پول در ازای دریافت وام استفاده می شود و در صورتی که شخص مقروض بدهی خود را پرداخت نکند، ملک این شخص به عنوان بدهی برداشته می شود. پس حتما این نوع وضعیت باید به عنوان سند رهنی ذکر شود. البته بهتر است بدانید در صورتی که بدهی پرداخته شود، سند آزاد می شود و مشکل دیگری ندارد.

سند شش دانگ یا سند تک برگ:

سند شش دانگ و تک برگ کامل ترین و معتبرترین نوع سند می باشد. منظور از سند عرصه، سند زمین بوده و منظور از سند اعیان، سند ساختمان یا بنا می باشد. سند شش دانگ می تواند به صورت سند تک برگ و یا سند دفترچه ای یا همان منگوله دار باشد.  سند دفترچه ای هم در هنگام انتقال سند و یا قبل آن هم می تواند به سند تک برگ تبدیل شود.سند شش دانگ به مالکیت تمام و کمال اشاره دارد؛ به عبارتی زمانی که نام سند شش دانگ مطرح می‌شود، مقصود سندی است که تماما به نام یک شخص می‌باشد و فرد دیگری در مالکیت آن ملک، شریک نیست.واژه شش دانگ به معنای شش جهت است و این گونه برداشت می‌شود که تمام جهات یک ملک از شمال و جنوب تا غرب و شرق و بالا و پایین ملک را در بر می‌گیرد و فرد دیگری در این ملک سهم و نقشی ندارد.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: بهدشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 21021
درخواست مشاوره
09198392292
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword فروش ویلا همکف خرید ویلا شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی در نور خرید ویلا جنگلی نور سایت خرید ویلا فروش ویلا همکف شمال خرید ویلا همکف اقساطی فروش ویلا همکف اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا همکف نور فروش ویلا همکف نور املاک چمستان فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا در چمستان خرید ویلا ارزان قیمت فروش ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا در مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز خرید ویلا نوساز ویلا در نور خرید ویلا چمستان خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال ویلا شمال ویلا چمستان ویلا شهرکی خرید ویلا شهرکی فروش ویلا شهرکی ویلا داخل شهرک خرید ویلا داخل شهرک فروش ویلا داخل شهرک ویلا شهرکی در شمال خرید ویلا شهرکی در نور ویلا سنددار خرید ویلا سنددار فروش ویلا سنددار خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام