صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / ویلا ارزان قیمت همکف در چمستان

ویلا ارزان قیمت همکف در چمستان

170
قیمت
750،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 14838
زمین
170 متر مربع
بنا
70 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1397
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

ویلا ارزان قیمت همکف در چمستان

 

🔸 ۱۷۰ متر زمین

70 متر بنا

🛏۲ خوابه

🔹انشعابات نصب

🔸داخل مجتمع

🔹کابینت - سقف چوب

🔺حیاط سازی

      خرید ویلا جنگلی                      خرید ویلا چمستان

این ویلای جنگلی در چمستان با بنای همکف به مساحت 170 متر زمین و بنا 70 متر مربع و داخل مجتمع و با نگهبانی قرار دارد.

 این ویلا دارای 2 اتاق خواب می باشد. این ویلا در بهترین منطقه چمستان و فاصله کم با دریا و جنگل واقع شده است.

حیاط این ویلا با گل ها و درختان تزیین شده که زیبایی منحصر به فردی به ویلا داده است و باعث شده است که خریدار را بدو ورود به حیاط ویلا تحت تاثیر قرار دهد.

 از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد. و نما و حیاط سنگ کاری شده است.

 وجود پنجره های بزرگ باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و همچنین چشم انداز خوبی نسبت به جنگل و کوهستان داشته باشد و همچنین توری بر روی پنجره ها برای جلوگیری از ورود حشرات نصب می باشد.

 از امکانات این ویلا آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد و همچنین پکیج، شوفاژ، گاز رومیزی و هود نصب می باشد.

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده  750 میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.


🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم شکیبا

09334474549

 

چمستان کجاست؟ و چرا خرید ویلا در این منطقه انجام می شود؟

خرید ویلا به دلیل شرایط خاص و بی نظیر منطقه چمستان در آن انجام می گیرد. چمستان یکی از بخش های شهرستان نور است که دارای دهستان و یک شهر به همین نام می باشد. برای دسترسی به این منطقه راه های متعددی وجود دارد این منطقه در 15 کیلومتری شهرستان نور قرار دارد و در واقع در بین راه ارتباطی نور به آمل قرار دارد و به همین دلیل از شهرستان آمل نیز می توان به این منطقه دسترسی داشت. فاصله این بخش و شهر، با مرکز استان مازندران 90 کیلومتر، و فاصله آن از شهر تهران نیز 180 کیلومتر می باشد. در حالت دیگر شمال و غرب این منطقه به شهرستان نور، جنوب آن به بخش بلده و رشته کوه البرز،  و شرق آن نیز به شهرستان آمل و توابع آن محدود می شود. بخش سرسبز و خاص چمستان حدود 1547 کیلومتر مربع وسعت دارد و دارای 96 پارچه آبادی می باشد که اکثر آنها دارای جمعیت و سکونت می باشند. چمستان در همسایگی جنگل های چند هزار ساله هیرکانی قرار دارد و به همین دلیل از یک شرایط آب و هوایی و البته جغرافیایی خاص برخوردار است.  جمعیت آن نیز حدود 12 هزار نفر است و زبان مردم این منطقه فارسی و به گویش مازندرانی است. این منطقه دارای جاذبه های گردشگری خاص طبیعی و غیر طبیعی مختلفی است که یکی از مهمترین آنها گنبد است.  با این تفاسیر می توان خرید ویلا در این منطقه را یک کار مناسب و یک سرمایه گذاری سودمند دانست. ویلا سازی در آبادی های مختلف این بخش انجام می گیرد، که منطقه گنبد از بهترین مناطق آن است.


محدوده آدرس: چمستان
  • کد ملک: 14838
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword خرید ویلا همکف شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی در نور خرید ویلا جنگلی نور بهترین جای شمال برای خرید ویلا بهترین ویلای شمال پیشنهاد ویژه سایت خرید ویلا ویلا همکف بهترین ویلا در شمال خرید ویلا همکف اقساطی فروش ویلا همکف اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا اقساطی نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا همکف نور فروش ویلا همکف نور خرید ویلا نوشهر فروش ویلا نوشهر املاک چمستان فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا همکف چمستان خرید ویلا ارزان قیمت فروش ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز ویلا در نور خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال خرید ویلا در مازندران ویلا ارزان در نور خرید ویلا چمستان خرید ویلا شمال ویلا شمال ویلا چمستان ویلا از دم قسط کد یکتا ملک خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام