صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / فروش ویلا در نور شهرکی قیمت مناسب

فروش ویلا در نور شهرکی قیمت مناسب

324
قیمت
780،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 14744
زمین
160 متر مربع
بنا
90 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1398
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

فروش ویلا در نور شهرکی قیمت مناسب


🔸۱۶۰ متر زمین

90 متر بنا

🛏 ۲ خوابه

🔹انشعابات نصب

🔺داخل شهرک

🔹کابینت - سقف چوب

🔺حیاط سازی


این ویلای جنگلی در نور با بنای همکف به مساحت 160 متر زمین و بنا 90 متر مربع داخل شهرک با نگهبانی 24 ساعته قرار دارد.

 این ویلا دارای 2 اتاق خواب می باشد. این ویلا در بهترین منطقه نور یعنی بهدشت و فاصله کم با دریا و جنگل واقع شده است.

حیاط این ویلا با گل ها و درختان تزیین شده که زیبایی منحصر به فردی به ویلا داده است و باعث شده است که خریدار را بدو ورود به حیاط ویلا تحت تاثیر قرار دهد و نما و حیاط ویلا سنگ کاری شده است.

 از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد.

 وجود پنجره ها باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و همچنین چشم انداز خوبی نسبت به جنگل و کوهستان داشته باشد و حفاظ ها بر روی پنجره ها نصب می باشد.

 از امکانات این ویلا آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد.

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده  780 میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم فریبا

09115539342


خرید ویلا در شمال کشور در شهرها و استان های مختلفی قابلیت انجام دارد و هر منطقه جغرافیایی ویژگی های منحصر بفرد خود را دارد. در گذشته می شد عمده ویلاهای کشور را در مناطق شمالی و یا مناطق خاص مشاهده کرد اما امروزه به دلیل استقبال فوق العاده از ویلاها و اهمیت آنها در حوزه ملک، ویلاها در تمامی مناطق خوش آب و هوای سراسر کشور ساخته می شوند. یک ویلا زمانی دارای ارزش و بازدهی است که در یک منطقه خاص ساخته شده باشد. به همین دلیل کسانی که قصد تهیه انواع ویلا را دارند سعی می کنند تا حد امکان ویلای خریداری شده خود را در مناطق خاص تهیه کنند. البته این موضوع به توان مالی افراد بستگی دارد و آنها می توانند بر حسب بودجه و علاقه خود یک ملک مناسب تهیه کنند. در ایران بهترین مناطق برای خرید انواع ویلا، استان های خطه شمالی کشور هستند و این موضوع به عوامل مختلفی مثل شرایط آب و هوایی، موقعیت گردشگری، جایگاه صنعتی، آینده ملک و مردم خونگرم این مناطق بستگی دارد. یکی از مناطق شمالی کشور که در آن می توان خرید انواع ویلا را انجام داد، شهرستان نور استان مازندران است.


محدوده آدرس: بهدشت
  • کد ملک: 14744
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword خرید ویلا همکف شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی در نور خرید ویلا جنگلی نور بهترین جای شمال برای خرید ویلا بهترین ویلای شمال پیشنهاد ویژه سایت خرید ویلا ویلا همکف بهترین ویلا در شمال خرید ویلا همکف اقساطی فروش ویلا همکف اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا اقساطی نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا همکف نور فروش ویلا همکف نور خرید ویلا نوشهر فروش ویلا نوشهر املاک چمستان فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا همکف چمستان خرید ویلا ارزان قیمت فروش ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز ویلا در نور خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال خرید ویلا در مازندران ویلا ارزان در نور خرید ویلا چمستان خرید ویلا شمال ویلا شمال ویلا چمستان ویلا از دم قسط کد یکتا ملک ویلا داخل شهرک فروش ویلا داخل شهرک ویلا شهرکی خرید ویلا شهرکی فروش ویلا شهرکی خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام