صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / خرید ویلا سنددار داخل بافت نور

خرید ویلا سنددار داخل بافت نور

195
قیمت
880،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 14695
زمین
200 متر مربع
بنا
90 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1396
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

خرید ویلا سنددار داخل بافت نور

 

🔸۲۰۰ متر زمین

90 متر بنا

🛏 ۲ خوابه

🔹انشعابات نصب

🔺سند تکبرگ

🔸کابینت - سقف PVC

🔹پروانه ساخت

🔺داخل بافت

🔸مبله

         خرید ویلا جنگلی                      خرید ویلا داخل بافت

این ویلای جنگلی در نور با بنای همکف به مساحت 200 متر زمین و بنا 90 متر مربع قرار دارد.

 این ویلا دارای 2 اتاق خواب می باشد. این ویلا در بهترین منطقه نور یعنی بهدشت و فاصله کم با دریا و جنگل واقع شده است و داخل بافت مسکونی قرار دارد.

حیاط این ویلا با گل ها و درختان تزیین شده که زیبایی منحصر به فردی به ویلا داده است و باعث شده است که خریدار را بدو ورود به حیاط ویلا تحت تاثیر قرار دهد.

 از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد.

 وجود پنجره ها باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و همچنین چشم انداز خوبی نسبت به جنگل و کوهستان داشته باشد و حفاظ ها بر روی پنجره ها نصب می باشد.

 از امکانات این ویلا علاوه بر مبله بودن آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد.

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده  880 میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.

                                            خرید ویلا مبله                        خرید ویلا با سند

 

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم شکیبا

09334474549

 

خرید ویلا در شمال کشور و در شهرستان نور و بخش های مختلف آن امکان پذیر است. شهرستان نور  یکی از شهرهای مهم شمال کشور به شمار می رود. این شهرستان در حوزه استان مازندران قرار دارد. نور یکی از شهرستان های ساحلی استان مازندران می باشد. این شهرستان از شمال با دریای خزر، از شرق به محمودآباد و شهرستان آمل، از جنوب به استان تهران و از غرب نیز به شهرستان های چالوس محدود است. به همین دلیل می توان در این شهرستان جنگل های بکر و ساحل خاص و بی نظیر را مشاهده کرد. نور تا سال های نه چندان دور بخشی از شهرستان آمل بود، و امروزه با استقلال از این شهرستان و با الحاق بخش های مختلف به شهرستان تبدیل شده است. شهرستان نور دارای سه بخش با نام های بخش مرکزی، بلده و چمستان می باشد. بخش مرکزی این شهرستان از سه شهر نور، رویان و ایزدشهر تشکیل شده که هر کدام از بخش های آن دارای دهستان های مختلفی هستند. بخش بلده این شهرستان نیز از یک شهر به نام چمستان و ده ها آبادی مختلف تشکیل شده است. بخش بلده شهرستان نور نیز از یک شهر به نام بلده تشکیل شده که این شهر در 85 کیلومتری جنوب این شهرستان قرار دارد. این شهرستان به عنوان یکی از مناطق کهن شمال کشور دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوانی است و به همین دلیل هر ساله هزاران و گاها میلیون ها نفر از جاذبه های مختلف این شهرستان دیدن می کند. این موارد در کنار هم باعث شده که ارزش ملک در این شهرستان اهمیت زیادی داشته باشد. به همین دلیل ساخت و ساز و فروش انواع ویلا در بخش های مختلف این منطقه انجام می شود.


محدوده آدرس: جاده آپادانا
  • کد ملک: 14695
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword خرید ویلا همکف شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی در نور خرید ویلا جنگلی نور بهترین جای شمال برای خرید ویلا بهترین ویلای شمال پیشنهاد ویژه سایت خرید ویلا ویلا همکف بهترین ویلا در شمال خرید ویلا همکف اقساطی فروش ویلا همکف اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا اقساطی نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا همکف نور فروش ویلا همکف نور خرید ویلا نوشهر فروش ویلا نوشهر املاک چمستان فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا همکف چمستان خرید ویلا ارزان قیمت فروش ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز ویلا در نور خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال خرید ویلا در مازندران ویلا ارزان در نور خرید ویلا چمستان خرید ویلا شمال ویلا شمال ویلا چمستان ویلا از دم قسط کد یکتا ملک ویلا سنددار خرید ویلا سنددار ویلا داخل بافت فروش ویلا داخل بافت ویلا مبله خرید ویلا مبله خرید ویلا با سند خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام