صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / فروش ویلا در نور شهرکی نوساز

فروش ویلا در نور شهرکی نوساز

222
قیمت
680،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 14683
زمین
180 متر مربع
بنا
80 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1398
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

فروش ویلا در نور شهرکی نوساز

 

🔸 ۱۸۰ متر زمین

80 متر بنا

🛏۲ خوابه - یک خواب مستر

🔹انشعابات نصب

🔺داخل شهرک

🔸حیاط سازی

🔹کابینت - سقف چوب

خرید ویلا در نور

این ویلای جنگلی در نور با بنای همکف به مساحت 180 متر زمین و بنا 80 متر مربع داخل شهرک با نگهبانی 24 ساعته و در بالادست جاده قرار دارد.

 این ویلا دارای 2 اتاق خواب و یک خواب مستر می باشد. این ویلا در بهترین منطقه جنگلی نور یعنی بهدشت و فاصله کم با دریا و جنگل واقع شده است.

حیاط این ویلا با درختان و گیاهان تزئین شده است.

از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد.

 وجود پنجره ها باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و همچنین چشم انداز خوبی نسبت به جنگل و کوهستان داشته باشد.

 از امکانات این ویلا آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد.

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده 680 میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.

                                      خرید ویلا جنگلی                               خرید ویلا داخل شهرک

 

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم فریبا

09115539342

 

خرید ویلا در شمال کشور و در شهرستان نور و بخش های مختلف آن امکان پذیر است. شهرستان نور  یکی از شهرهای مهم شمال کشور به شمار می رود. این شهرستان در حوزه استان مازندران قرار دارد. نور یکی از شهرستان های ساحلی استان مازندران می باشد. این شهرستان از شمال با دریای خزر، از شرق به محمودآباد و شهرستان آمل، از جنوب به استان تهران و از غرب نیز به شهرستان های چالوس محدود است. به همین دلیل می توان در این شهرستان جنگل های بکر و ساحل خاص و بی نظیر را مشاهده کرد. نور تا سال های نه چندان دور بخشی از شهرستان آمل بود، و امروزه با استقلال از این شهرستان و با الحاق بخش های مختلف به شهرستان تبدیل شده است. شهرستان نور دارای سه بخش با نام های بخش مرکزی، بلده و چمستان می باشد. بخش مرکزی این شهرستان از سه شهر نور، رویان و ایزدشهر تشکیل شده که هر کدام از بخش های آن دارای دهستان های مختلفی هستند. بخش بلده این شهرستان نیز از یک شهر به نام چمستان و ده ها آبادی مختلف تشکیل شده است. بخش بلده شهرستان نور نیز از یک شهر به نام بلده تشکیل شده که این شهر در 85 کیلومتری جنوب این شهرستان قرار دارد. این شهرستان به عنوان یکی از مناطق کهن شمال کشور دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوانی است و به همین دلیل هر ساله هزاران و گاها میلیون ها نفر از جاذبه های مختلف این شهرستان دیدن می کند. این موارد در کنار هم باعث شده که ارزش ملک در این شهرستان اهمیت زیادی داشته باشد. به همین دلیل ساخت و ساز و فروش انواع ویلا در بخش های مختلف این منطقه انجام می شود.


محدوده آدرس: بهدشت
  • کد ملک: 14683
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword خرید ویلا همکف فروش ویلا همکف خرید ویلا همکف شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی در نور خرید ویلا جنگلی نور بهترین جای شمال برای خرید ویلا بهترین ویلای شمال پیشنهاد ویژه سایت خرید ویلا ویلا همکف بهترین ویلا در شمال خرید ویلا همکف اقساطی فروش ویلا همکف اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا اقساطی نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا همکف نور فروش ویلا همکف نور خرید ویلا نوشهر فروش ویلا نوشهر املاک چمستان فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا همکف چمستان خرید ویلا ارزان قیمت فروش ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز ویلا در نور خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال خرید ویلا در مازندران ویلا ارزان در نور خرید ویلا چمستان خرید ویلا شمال ویلا شمال ویلا چمستان ویلا از دم قسط کد یکتا ملک ویلا شهرکی ویلا داخل شهرک خرید ویلا داخل شهرک خرید ویلا شهرکی خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام