صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / فروش ویلا در نور شهرکی همکف

فروش ویلا در نور شهرکی همکف

230
قیمت
1،100،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 14658
زمین
250 متر مربع
بنا
130 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1397
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

فروش ویلا در نور شهرکی همکف

 

🔸۲۵۰ متر زمین

130 متر بنا

🛏 ۳ خوابه

🔹انشعابات نصب

🔸کابینت - سقف کناف کاری

🔹حیاط سازی

🔺داخل شهرک

خرید ویلا در نور

این ویلای جنگلی در نور با بنای همکف به مساحت 250 متر زمین و بنا 130 متر مربع دداخل شهرک با نگهبانی 24 ساعته قرار دارد.

 این ویلا دارای 2 اتاق خواب می باشد. این ویلا در بهترین منطقه نور یعنی بهدشت و فاصله کم با دریا و جنگل واقع شده است.

حیاط این ویلا با گل ها و گیاهان، باربیکیو و آبنما تزیین شده که زیبایی منحصر به فردی به ویلا داده است و باعث شده است که خریدار را بدو ورود به حیاط ویلا تحت تاثیر قرار دهد.

 از دیگر ویژگی های این ویلا، استفاده از متریال لوکس و با کیفیت و اسکلت بتونی در ساخت این ویلا می باشد. و همچنین دارای انباری می باشد.

 وجود پنجره ها باعث شده فضای داخل ویلا دارای نور کافی باشد و همچنین چشم انداز خوبی نسبت به جنگل و کوهستان داشته باشد و حفاظ ها بر روی پنجره ها نصب می باشد.

 از امکانات این ویلا آب، برق، گاز می باشد که مزیت خوبی برای خریدار می باشد. و دارای منبع آب می باشد.

قیمت این ویلا جنگلی با توجه به امکانات و ویژگی های گفته شده 1 میلیارد و 100 میلیون تومان می باشد که برای خریداران واقعی ویلا تخفیفات ویژه در نظر گرفته میشود.

                  خرید ویلا جنگلی                      خرید ویلا داخل شهرک                      خرید ویلا شهرکی

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم فتحی

09190365456

 

 چرا خرید ویلا در نور و مکان های دیدنی آن پر طرفدار است؟

خرید ویلا در نور و مکان های دیدنی آن، فرصت ویژه ای برای سرمایه گذاری یا اقامت و استفاده از زیبایی های این شهر بی نظیر شمالی است. شهرستان نور یکی از شهر های استان مازندران به مرکزیت شهر نور است. این شهرستان از نظر موقعیت جغرافیایی، از شمال به ساحل دریای خزر، از جنوب به تهران، از شرق به آمل و محمودآباد و از غرب به نوشهر و چالوس می رسد. این منطقه از کشور دارای سابقه طولانی شهرنشینی است. آثار باستانی بسیاری از دوران اشکانیان در این منطقه یافت شده است. همچنین بعدها، و در زمان صفویان حکومت هایی در این منطقه شکل گرفته که اکنون آثاری از ایشان در این منطقه باقی است. نور دارای قابلیت های طبیعی بالایی است. قرار گرفتن بین دریا و جنگل های هیرکانی، منطقه نور را در موقعیت ویژه ای قرار داده است.

مکان های دیدنی نور کجا هستند؟

آَشنایی با مزایای خرید ویلا در نور و مکان های دیدنی آن ما را هر چه بیشتر، مشتاق می کند تا در این رابطه تحقیق نموده و بهترین انتخاب را داشته باشیم. شهرستان نور جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری دارد از جمله موارد زیر:

سد الیمالات و دریاچه آن: این دریاچه زیبا در دل شهرستان نور و در مسیر جاده نور به چمستان واقع است. این سد خاکی، در میان جنگل های انبوه واقع شده است. در کنار این دریاچه زیبا امکانات رفاهی متنوعی برای مسافران در نظر گرفته شده است. می توان شبی را در کنار این دریاچه چادر زد و به صبح رساند. تصور این که با خرید ویلا در نور، با چند ساعت رانندگی می توان خود را به چنین زیبایی هایی رساند، ما را هر چه بیشتر به این امر ترغیب می کند.

 


محدوده آدرس: بهدشت
  • کد ملک: 14658
درخواست مشاوره
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره
کلمات کلیدی
keyword خرید ویلا همکف فروش ویلا همکف خرید ویلا همکف شمال املاک چمستان املاک نور خرید ویلا جنگلی فروش ویلا جنگلی خرید ویلا جنگلی در نور خرید ویلا جنگلی نور بهترین جای شمال برای خرید ویلا بهترین ویلای شمال پیشنهاد ویژه سایت خرید ویلا ویلا همکف بهترین ویلا در شمال خرید ویلا همکف اقساطی فروش ویلا همکف اقساطی ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی خرید ویلا اقساطی در نور خرید ویلا اقساطی نور خرید ویلا قسطی در نور خرید ویلا همکف نور فروش ویلا همکف نور خرید ویلا نوشهر فروش ویلا نوشهر املاک چمستان فروش ویلا ارزان شمال خرید ویلا همکف چمستان خرید ویلا ارزان قیمت فروش ویلا ارزان قیمت ویلا اقساطی ارزان خرید ویلا مازندران خرید ویلا در نور فروش ویلا در نور ویلا ارزان ویلا شیک ویلا نوساز ویلا در نور خرید و فروش ویلا در شمال خرید و فروش ویلا در مازندران خرید ویلا در شمال خرید ویلا در مازندران ویلا ارزان در نور خرید ویلا چمستان خرید ویلا شمال ویلا شمال ویلا چمستان ویلا از دم قسط کد یکتا ملک ویلا شهرکی خرید ویلا شهرکی ویلا داخل شهرک فروش ویلا داخل شهرک خرید ویلا در املاک نگین نور
Share with Telegeram منتشرکردن در تلگرام