صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش فوری زمین داخل بافت قابل ساخت در بهدشت نور

فروش فوری زمین داخل بافت قابل ساخت در بهدشت نور

145
قیمت
700،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 20228
زمین
200 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش فوری زمین داخل بافت قابل ساخت در بهدشت نور

 

خرید زمین در نور

🔸متراژ ۲۰۰ متری

🔹انشعابات روی زمین

🔺آماده ساخت

خرید زمین قابل ساخت

🔸ویو فوق العاده

🔹داخل بافت مسکونی

خرید زمین داخل بافت

🔺داخل شهرک

خرید زمین داخل شهرک

🔸دیوارکشی شده

خرید زمین جنگلی

💵 قیمت متری ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆
🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

شمال ایران یکی از خوش آب وهوا ترین مناطق کشور است. این موضوع مردم تمام مناطق ایران را به خودش جذب می‌کند. طی سال‌های گذشته شاهد موجی از مهاجرت به دلایل مختلف از استان‌های مختلف کشور به مناطق شمالی و استان‌های گیلان، مازندران و گلستان بوده‌ایم.

مردم استان‌های شمالی کشور نیز به دلیل اینکه اقتصادشان بر پایه کشاورزی، دامداری و ماهیگیری استوار است، از سرازیر شدن مسافرین و کسب درآمد از طریق توریسم بدشان نمی‌آید. به این ترتیب شمال ایران با داشتن جاذبه‌های طبیعی بسیار، به یکی از قطب‌های گردشگری کشور تبدیل شده است.

بسیاری از افراد از شهرهای شلوغ و یا شهرهای خشک و گرمسیری مانند استان‌های مرکزی ایران و یزد و اصفهان، جذب آب و هوا و طبیعت بکر شمال می‌شوند. برخی دیگر به دلایل سلامتی و توصیه پزشک، شمال را برای زندگی انتخاب می‌کنند. بسیاری از این افراد با چند بار سفر به شمال کشور، نهایتا تصمیم به خرید زمین، آپارتمان و یا ساخت ویلا در شمال می‌گیرند.

استان مازندران در جهت خرید زمین از پتانسیل های اقتصادی بسیاری برخوردار است و می تواند پذیرای مهاجران بسیاری از اقصی نقاط کشور باشد. آب و هوای پاکیزه، طبیعت بسیار زیبا، امکانات رفاهی مناسب و رشد اقتصادی قابل توجه باعث شده افراد بسیار زیادی این ناحیه را برای سرمایه گذاری، گذران تعطیلات و حتی زندگی انتخاب کنند. مسافران زیادی بعد از بازدید از دیدنی های استان مازندران و طبیعت منحصر به فرد آن نهایتا به فکر خرید ملک و مستقلات در منطقه شده و تصمیم به احداث پایگاهی همیشگی برای خود و عزیزانشان می گیرند.

زمین های مسکونی

زمین هایی که مساحت کمتری از زمین های مناطق شمالی را شامل شده اما دارای متقاضیان بیشتری به خصوص از طرف خریداران غیر بومی می باشد. دریافت مجوز برای ساخت ویلا و آپارتمان برای این نوع از زمین ها به آسانی امکان پذیر بوده و جواز ساخت برای آن صادر می شود. زمین های با کاربری مسکونی از ارزش ریالی بیشتری برخودارند و با قیمت بالاتری نسبت به دو دسته قبلی معامله می شوند. زمین های مسکونی قابلیت خرید بهتری نسبت به دیگر زمین ها را دارا می باشند.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: بهدشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )