صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / محمودآباد / فروش فوری زمین ارزان قیمت قابل ساخت در محمودآباد

فروش فوری زمین ارزان قیمت قابل ساخت در محمودآباد

20
قیمت
520،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 16951
زمین
400 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش فوری زمین ارزان قیمت قابل ساخت در محمودآباد

 

 

🔸متراژ ۴۰۰ متری

🔹انشعابات روی زمین

🔺چسبیده به بافت

🔸داخل شهرک

خرید زمین داخل شهرک

🔹قابل ساخت

خرید زمین قابل ساخت

🔺اطراف ویلاسازی شده و تهرانی نشین

🔸مدارک کامل

🔺مناسب برای سرمایه گذاری

خرید زمین سرمایه گذاری

💵 قیمت متری ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

همه ی ما به دنبال آن هستیم تا پول خود را در جایی سرمایه گذاری کنیم که سود بیشتری را نصیبمان کند. سرمایه گذاری در زمینه خرید زمین در شمال بیشترین مزایا را خواهد داشت و یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری خواهد بود.

خرید زمین در شمال همیشه یکی از داغ‌ترین و مهمترین بخش‌های اقتصاد کل کشور بوده است. خرید زمین فکر و ایده ای است که امروزه هر شخصی که سرمایه مشخصی در دست دارد، به این فکر کرده است که با خرید زمین اقدام به سرمایه گذاری کند. خرید زمین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود و می توان چنین گفت که خرید زمین در شمال از بهترین شیوه های درآمد زایی است که با سود بسیاری همراه است.

 خرید زمین در شمال با خود مزایای بسیاری را به همراه دارد که سبب شده سرمایه گذاران بسیاری با اهداف گوناگون اقدام به خرید زمین کنند و به سود قابل توجهی برسند.

 اما در این میان تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا به شما سرمایه گذاری و خرید زمین در شمال کشور را معرفی می کنیم؟ بخش شمالی ایران یک نقطه کانونی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود که به علت ویژگی هایی که این منطقه دارد بهترین گزینه برای خرید زمین می باشد.

 آب و هوای پاک و طبیعت بکر شمال کشور همیشه یکی از مهمترین عوامل جذب سرمایه گذاران و مردم تمام نقاط کشور به این ناحیه می باشد. به جرئت می‌توان گفت که استان مازندران به علت داشتن موقعیت مناسب، و نزدیک بودن به پایتخت و داشتن آب فراوان، یکی از استان‌های شلوغ و پر رونق در خرید و فروش زمین می‌ باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید زمین در شمال را دارید به سراغ شهرهای استان مازندران بروید.

 

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.

 


محدوده آدرس: جاده دریا

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )