صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین قابل ساخت داخل بافت مسکونی کامل در نور

فروش زمین قابل ساخت داخل بافت مسکونی کامل در نور

62
قیمت
1،135،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 16126
زمین
295 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین قابل ساخت داخل بافت مسکونی کامل در نور

 

خرید زمین در نور

🔸متراژ ۲۹۵ متر

🔹انشعابات روی زمین

🔺داخل بافت مسکونی کامل

خرید زمین داخل بافت

🔸آماده برای ساخت

خرید زمین قابل ساخت

🔹کل زمین دیوارکشی

🔺بالادست جاده

🔸قابل تفکیک به دو قواره

🔹فاصله با جنگل و دریاچه ۳ دقیقه

💵 قیمت متری ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم سراج

09366618741

خرید زمین در شمال یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است!

در علم حسابداری و اقتصاد خرید املاک چه خرید ویلا چه خرید زمین، می‌توان جزو سرمایه‌گذاری بلندمدت در نظر گرفت. سرمایه‌گذاری در املاک از روش‌های سنتی سرمایه‌گذاری در ایران است که در برخی سال‌ها همراه با سود رضایت‌ بخش و در برخی سال‌ها نیز کم رونق و در رکود بوده است. اما در بدترین شرایط ممکن هیچوقت ارزش ملک از آن قیمتی که خریداری شده پایین نمی آید. اما باتوجه به موقعیت ملک و منطقه ایی که خرید می کنید، ممکن است با توجه به تورم بالا در کشورمان ارزش آن ملک در عرض یک ماه دوبرابر شود یا ممکن است در عرض یک سال به سود دلخواهتان برسد. در شرایط اقتصادی بسیار متغیر در جامعه امروزی، داشتن یک سرمایه که به مرور زمان ارزشمند می‌شود یک امتیاز مثبت برای خانواده‌ها خواهد بود.

در کدام منطقه شمال زمین بخریم؟

سعی کنید در زمان مناسب، بهترین گزینه زمین را برای خرید در مازندران انتخاب کنید. منطقه چمستان و روستاهای اطراف هم از نظر گزینه‌های مثبت برای خرید زمین متنوع هستند و هم مناظر زیبایی، این مناطق را احاطه کرده است به عنوان اولین گزینه می‌توانید به زمین‌های چمستان برای خرید فکر کنید.

 

همچین بهترین گزینه‌های دیگر خرید زمین در شمال در منطقه محمودآباد، سرخرود و روستاهای اطراف وجود دارد. شاید به خرید زمین‌های ساحلی علاقه‌مند باشید و تصمیم دارید ویلاهای ساحلی شخصی بسازید. رای آن دسته از سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند زمین را با هدف ساخت و ساز صنعتی یا کسب و کارهای کشاورزی خریداری کنند، باز هم بهترین گزینه‌ها در مازندران وجود دارد. اگر به این مناطق آشنا نیستید باید مشاوران املاک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. خرید بهترین زمین در مازندران در طولانی مدت، یک سرمایه‌گذاری مثبت است. در مورد آن بهتر برنامه‌ریزی کنید. مشاوران املاک یک راه میانبر و سریع برای رسیدن به خواسته تان می باشد، زیرا تجربه  چندین ساله آنها را در اختیارتان قرار می دهند. مشاورین متخصص و حرفه ای املاک نگین نور با سال ها خدمت و تجربه و تسلط کامل بر مناطق آماده خدمت رسانی و مشاوره رایگان به شما می باشد.

 


محدوده آدرس: بهدشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )