صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین قابل ساخت داخل بافت مسکونی در نور

فروش زمین قابل ساخت داخل بافت مسکونی در نور

63
قیمت
384،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 15907
زمین
120 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین قابل ساخت داخل بافت مسکونی در نور

 

 

🔸متراژ ۱۲۰ متر

🔹انشعابات روی زمین

🔺داخل بافت مسکونی

خرید زمین داخل بافت

🔸قابل ساخت

خرید زمین قابل ساخت

🔹داخل شهرک با نگهبانی

خرید زمین داخل شهرک

🔺ویو جنگل

خرید زمین جنگلی

💵 قیمت متری ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم فتحی

09190365456

عوامل طبیعی موثر بر قیمت زمین در شمال و قدرت سرمایه گذاری آن:

  • فاصله تا جنگل: از جمله عوامل موثر بر قیمت زمین در شمال و قدرت سرمایه گذاری آن می توان به فاصله زمین مورد نظر تا جنگل اشاره نمود. بسیاری از ویلا های زیبا، تحت عنوان ویلا جنگلی که در پلاک های اول جنگل واقع شده اند، دارای ارزش بسیار بالایی هستند و به همین ترتیب، هر چقدر این فاصله بیشتر می شود، از قیمت زمین کاسته می شود.
  • فاصله تا دریا: جاذبه مهم طبیعی دیگر شمال، دریا است. ویلا ساحلی یکی از انواع پرطرفدار ویلا در شمال است. زمین ها و ویلا هایی که با فاصله اندکی از دریا واقع شده اند و با چند دقیقه پیاده روی بتوانیم خود را به ساحل برسانیم، جزو گران­ترین ویلا ها در شمال محسوب می شوند.
  • فاصله تا کوه و دامنه های زیبا: ویلا های کوهستانی نیز، یکی از پرطرفدار ترین ویلا های شمال هستند. قیمت زمین در شمال و قدرت سرمایه گذاری آن در مورد ویلا های کوهستانی، با توجه به سهولت دسترسی به ویلا، منظره (VIEW) قابل مشاهده از ویلا و ... تعیین می شود. همچنین اگر ویلا کوهستانی در منطقه ای بکر واقع شده باشد، که نیاز به حصارکشی در اطراف آن داشته باشیم، وضعیت محوطه ویلا و امنیت آن در قیمت آن موثر است.
  • آب و هوای منطقه: وضعیت جوی، متوسط دما، میزان رطوبت هوا و ... در همه مناطق شمال یکسان نیست. آب و هوای منطقه یکی از مهم ترین فاکتور های تعیین کننده قیمت زمین در شمال و قدرت سرمایه گذاری آن است. اگر به رطوبت زیاد و هوای شرجی حساسیت دارید، بهتر است از خرید ویلا در شمال در شهر های با فاصله اندک از ساحل خودداری نموده و به دنبال ویلا کوهستانی و مناطقی که آب و هوای خنک تری دارند باشید.
  • سایر جاذبه های طبیعی: علاوه بر موارد بالا، نزدیکی به جاذبه های طبیعی مانند چشمه های آب گرم، رودخانه و دریاچه با امکان ماهیگیری، غار های طبیعی و ... می توانند بر قیمت زمین در یک منطقه تاثیر بگذارند. علاوه بر این، جاذبه های تاریخی نیز می توانند چنین نقشی را بازی کنند.
  •  برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش ویلا در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: بهدشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )