صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / خرید زمین با سند تکبرگ در نور

خرید زمین با سند تکبرگ در نور

38
قیمت
336،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 15679
زمین
240 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

خرید زمین با سند تکبرگ در نور

 

🔸متراژ ۲۴۰ متر

🔹انشعابات روی زمین

🔺سند تکبرگ    خرید زمین سنددار

🔸چسبیده به شهرک و ساخت

🔹فاصله با اتوبان ۲۰۰ متر

🔺مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن

 

خرید زمین جنگلی

خرید زمین در شمال

 

💵 قیمت متری ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم پژمان

09194138260

امکانات زمین

مواردی از قبیل شرایط آب و هوایی، در دسترس بودن منابع آبی، نصب بودن انشعابات اصلی وخطوط انتقال فاضلاب و ...، عوامل تاثیرگذار بر قیمت هستند. هرچه امکانات بیشتر و قوی تر برای زمین فراهم باشد، قیمت خرید زمین بالاتر است. یا مثلا زمین‌های ناهموار که کار کردن بر روی آن‌ها سخت‌تر است، معمولاً ارزانترند؛ اما از طرفی دیگر دقت داشته باشید که اگر این زمین‌‌ها را خریداری کنید، هزینه‌های بهره‌برداری بسیار بالاتری خواهید داشت.

همچنین زمین های باغی که خریداری می کنید، برحسب درختانی که در آن کاشته شده است، قیمت ها متفاوت است. مثلا باغی با درختان کیوی گران تر از باغی با درختان هلو یا پرتغال می باشد.

یکی از امکانات تاثیرگذار بر قیمت زمین، دسترسی به سیستم حمل و نقل ساده است. تفاوتی نمی‌کند یک زمین با چه هدفی خریداری می‌شود؛ مسئله مهم این است که برای بهره‌برداری از آن باید دسترسی راحت به سیستم حمل و نقل جاده ای داشت؛ به طور مثال اگر قرار باشد شما یک به ساخت یک ویلا بپردازید، باید مسیر هموار را برای تردد خودروها، وسایل نقلیه ای که مصالح ساختمانی را حمل می‌کنند و سایر سیستم‌های حمل و نقلی فراهم کنید. هرچه یک منطقه، دسترسی ساده‌تر به راه‌های ارتباطی را داشته باشد، بدون شک قیمت زمین‌های آن اطراف بیشتر خواهد بود. 

سنددار بودن زمین

 مجموعا  چند نوع سند مالکیت برای زمین های شمال وجود دارد، که رایج ترین سند ویلا، سند مالکیت عادی یا همان سند قولنامه ای و سند رسمی مالکیت است. در سند عادی ، خریدار ویلا با حضور در مشاور املاک و حضور فروشنده ویلا اقدام به دریافت سند مالکیت از سوی مشاور املاک می کند که این سند ممکن است مورد قبول خیلی از ارگان های دولتی مربوط به املاک نباشد. اما سند رسمی یا همان سند شش دانگ تک برگ زمین، که در اداره ثبت احوال ثبت میشود و دارای کد رهگیری و تاییدیه است از هر نظر مورد تایید در همه جا می باشد و خریدار با داشتن سند رسمی می تواند با آسودگی خاطر اقدام به خرید ویلا کند. پس ویلا سنددار ارزش بیشتری نسبت ویلاهای بدون سند دارد. همچنین ویلا دارای سند تک برگ یا همان سند رسمی ارزش بیشتری دارد.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: بهدشت