صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / خرید زمین در نور مناسب برای سرمایه گذاری

خرید زمین در نور مناسب برای سرمایه گذاری

255
قیمت
282،000،000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 14979
زمین
141 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

خرید زمین در نور مناسب برای سرمایه گذاری

 

🔸متراژهای ۱۴۱ - ۱۷۰ - ۲۲۷ متر

🔹انشعابات روی زمین

🔺چسبیده به بافت

🔹پلاک یک جنگل

🔸فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری مطمئن

💵 قیمت متری ۲ میلیون تومان

خرید زمین جنگلی

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆

🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خانم فتحی

09190365456

 

همه ی ما به دنبال آن هستیم تا پول خود را در جایی سرمایه گذاری کنیم که سود بیشتری را نصیبمان کند. سرمایه گذاری در زمینه خرید زمین در شمال بیشترین مزایا را خواهد داشت و یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری خواهد بود.

خرید زمین در شمال همیشه یکی از داغ‌ترین و مهمترین بخش‌های اقتصاد کل کشور بوده است. خرید زمین فکر و ایده ای است که امروزه هر شخصی که سرمایه مشخصی در دست دارد، به این فکر کرده است که با خرید زمین اقدام به سرمایه گذاری کند. خرید زمین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود و می توان چنین گفت که خرید زمین در شمال از بهترین شیوه های درآمد زایی است که با سود بسیاری همراه است.

 خرید زمین در شمال با خود مزایای بسیاری را به همراه دارد که سبب شده سرمایه گذاران بسیاری با اهداف گوناگون اقدام به خرید زمین کنند و به سود قابل توجهی برسند.

 اما در این میان تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا به شما سرمایه گذاری و خرید زمین در شمال کشور را معرفی می کنیم؟ بخش شمالی ایران یک نقطه کانونی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود که به علت ویژگی هایی که این منطقه دارد بهترین گزینه برای خرید زمین می باشد.

 آب و هوای پاک و طبیعت بکر شمال کشور همیشه یکی از مهمترین عوامل جذب سرمایه گذاران و مردم تمام نقاط کشور به این ناحیه می باشد. به جرئت می‌توان گفت که استان مازندران به علت داشتن موقعیت مناسب، و نزدیک بودن به پایتخت و داشتن آب فراوان، یکی از استان‌های شلوغ و پر رونق در خرید و فروش زمین می‌ باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید زمین در شمال را دارید به سراغ شهرهای استان مازندران بروید.


محدوده آدرس: امیرآباد