صفحه اصلی / خرید ویلا / مازندران / نور / خرید ویلا شمال فقط با 350 میلیون در بهدشت نور

خرید ویلا شمال فقط با 350 میلیون در بهدشت نور

499
قیمت
1,400,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 23319
زمین
110 متر مربع
بنا
80 متر مربع
طبقه
1
اتاق
2
سال ساخت
1401
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

خرید ویلا شمال فقط با 350 میلیون در بهدشت نور

 

در بهترین منطقه شمال، با منظره ای جذاب و آرامش بخش، ویلا فلت نما سنگ بهدشت با متراژی عالی برای فروش آماده شده است. این ویلا دارای دو اتاق خواب و یک اتاق مستر بوده و با طراحی مدرن و شیک خود، شما را به خود جلب می کند. این ویلا با مساحت ۸۰ متر مربع بر روی زمینی به مساحت ۱۱۰ متر مربع ساخته شده است.

شما به راحتی می توانید از تمامی امکانات شهرکی شامل انشعابات کنتور گاز، آب و برق شهرکی و ... استفاده کنید. همچنین، این ویلا در داخل شهرکی با نگهبانی ۲۴ ساعته قرار دارد و شما می توانید به خاطر این امنیت بالا، به آرامش و اطمینان خاطر خود ادامه دهید.

همچنین، با توجه به موقعیت مکانی این ویلا، شما به راحتی می توانید به مراکز خرید، رستوران ها و فضای سبز شهر دسترسی پیدا کنید. و با مبلغی فقط یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان، شما می توانید این ویلا را به مال خود تبدیل کنید. پس این فرصت را از دست ندهید، با ما تماس بگیرید و برای خرید یا بازدید این ویلا توسط " املاک نگین نور" اقدام کنید. کافیست تماس بگیرد.

خرید این ویلا یک نوع سرمایه گذاری با ریسک صفر درصد می باشد! سود حداقل 20 درصد!

جدول زیر تفاوت‌های یک ویلا شهرکی با یک ویلا مستقل را نشان می‌دهد:

ویلا شهرکیویلا مستقل
در یک شهرک قرار دارد در منطقه‌ای خارج از شهرک قرار دارد
تعداد خانواده‌ها در اطراف بیشتر است تعداد خانواده‌های اطراف کمتر است
دسترسی به امکانات شهرکی مانند پارکینگ، نگهبانی، سالن‌های ورزشی و ... دارد برخی امکانات شهرکی مانند پارکینگ و سالن‌های ورزشی در دسترس نیستند
قیمت یک ویلا شهرکی معمولا بیشتر است قیمت یک ویلا مستقل معمولا کمتر است
تمایل به خرید ویلا شهرکی بیشتر در خریداران شهری و مشتریانی که به امکانات شهری علاقه دارند، وجود دارد تمایل به خرید ویلا مستقل بیشتر در خریدارانی که به خصوصیت و آرامش علاقه دارند، وجود دارد

با توجه به تفاوت‌های مطرح شده در جدول، خرید ویلا در شهرک‌های بزرگ یا کوچک می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد، زیرا این ویلای شهرکی از مزایایی مانند داشتن امنیت بیشتر، انشعابات شهرکی، تنوع فعالیت‌های روزانه و رفاهی بیشتر، خدمات و تجهیزات مدرن، فضای سبز و آرامش بیشتر، دسترسی آسان به خدمات عمومی و اجتماعی و ... برخوردار است که این مزایا می‌تواند از طریق افزایش کیفیت زندگی و ارزش سرمایه‌گذاری، به طور مستقیم و غیرمستقیم درآمد و سود قابل توجهی برای سرمایه‌گذار به دنبال داشته باشد. بنابراین، خرید این ویلا می‌تواند به عنوان یک انتخاب هوشمندانه در نظر گرفته شود.

 

مقالات پیشنهادی نگین نور:

قیمت ویلا در نور و چمستان

فروش ویلا در نور و رویان

 


محدوده آدرس:

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 23319
درخواست مشاوره
09194138260
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره