صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / محمودآباد / فروش زمین آماده ساخت و سرمایه گذاری عالی

فروش زمین آماده ساخت و سرمایه گذاری عالی

536
قیمت
1,900,000 تومان
کد ملک 23314
زمین
1300 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین آماده ساخت و سرمایه گذاری عالی

 

با سلام خدمت همراهانِ همیشگی املاک نگین نور؛

زمینی که در عکس ها مشاهده می کنید با مساحت ۱۳۰۰ متر و به طول ۳۵ متر با بر دلخواه، آماده ساخت و سرمایه گذاری است. با وجود انشعابات سر زمین و چسبیدن به ساخت، این زمین را می‌توان به راحتی به یک پروژه مسکونی یا تجاری تبدیل کرد.

موقعیت این زمین بسیار عالی است، از آنجایی که در جاده کلوده قرار دارد که مشترکا جزئی از شهرهای آمل و محمودآباد است. همچنین فاصله این زمین تنها ۵۰ متر از جاده اصلی(خط دریا=جاده کلوده) است که به شما امکان دسترسی آسان به شهرهای اطراف را می‌دهد.

از دیگر مزایای این زمین می‌توان به امکانات و اتصالات آن به شبکه های آب، برق و گاز اشاره کرد. همچنین قیمت پیشنهادی برای فروش این زمین متری یک میلیون و هشتصد و پنجاه هزار تومان می‌باشد که برای سرمایه گذاری شما بسیار مناسب است.

این زمین در جاده کلوده قرار گرفته که خط دریا نیز نام می گیرد و بعنوانِ یک میانبر بین کمربندی آمل-چمستان و کمربندی آمل-محمودآباد از آن استفاده و بعنوان مسیرهای پردردِ آمل و محمودآباد می باشد.

در کل، اگر به دنبال زمینی با موقعیت مناسب و قابلیت سرمایه گذاری هستید، این زمین برای شما انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت بازدید از این زمین، لطفا با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره  09194138260   خانم راد مشاور اختصاصی این زمین؛ تماس بگیرید تا از مشاوره حرفه ای کارشناسِ مجموعه نگین نور بهره مند شوید.

ما در املاک نگین نور، منتظرِ شما هستیم.

 

محدوده آدرس:

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 23314
درخواست مشاوره
09194138260
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره