صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / سرمایه گذاری ملکی در شمال با 300 میلیون

سرمایه گذاری ملکی در شمال با 300 میلیون

420
قیمت
3,800,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 23279
زمین
157 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

سرمایه گذاری ملکی در شمال با 300 میلیون

 
این فرصت عالی را از دست ندهید و با سرمایه گذاری در این زمین، به یک ملکی دوست داشتنی در شمال دست یابید. این زمین در شهرکی 7 پلاکه قرار گرفته، با پلاک های ۱۵۷ متری به بالا، قابل ساخت است و در بالا دست جاده قرار دارد. انشعابات آب، گاز و برق شهرکی در این زمین وصل شده است.. قیمت زمین ها؛ فقط متری سه میلیون و هشتصد هزار تومان است. این زمین یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری ملکی در شمال با قیمتی مناسب است که نباید از دست داده شود. از این فرصت استفاده کنید و به دنبال رویای ملکی در شمال خود بگردید

استفاده از فرصت سرمایه گذاری ملکی در شمال فقط  با 300 میلیون، برای شما امکان پذیر است. با خرید زمین به مساحت شهرکی؛ که هر پلاک آن با متراژ 157 متر، شما از قابلیت ساخت بالا دست جاده بهره خواهید برد. این زمین با کنتور آب و گاز وصل، برق شهرکی و بنای 15 ساله، قابلیت ساخت دارد و می تواند به عنوان یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری ملکی در شمال باشد. قیمت این زمین فقط سه میلیون و هشتصد هزار تومان است. به این ترتیب، با خرید این زمین، می توانید سرمایه گذاری مناسبی در شمال داشته باشید.

می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچین بازدید و خرید این زمین با تیم فروش املاک نگین نور تماس بگیرید. شماره تماس ما در سایت قابل مشاهده است. تیم ما با سال‌ها تجربه در حوزه خرید و فروش ملک‌های سرمایه‌گذاری، آماده پاسخگویی به سؤالات شما و ارائه خدمات حرفه‌ای است. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در شمال کشور هستید، با نگین نور تماس بگیرید و بهترین انتخاب را برای خود انجام دهید.

 

مطالعه این مقالات را از دست ندهید:

 

زمین های پیشنهادی نگین نور به شما خریداران و سرمایه گذاران ملک در شمال

خرید زمین در شمال با 150 میلیون پیش توسط نگین نور

خرید زمین در شمال سرمایه شما را چندین برابر می کند

میخواهم به کمک نگین نور در شمال زمین بخرم، اما چگونه

خرید زمین روستایی چه مزایای دارد؟

 


محدوده آدرس:

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 23279
درخواست مشاوره
09198392292
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره