صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین شهرکی قابل ساخت بهدشت نور

فروش زمین شهرکی قابل ساخت بهدشت نور

456
قیمت
7,800,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 23276
زمین
204 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین شهرکی قابل ساخت بهدشت نور

 

آیا به دنبال یک زمین شگفت‌انگیز و قابل ساخت در منطقه بهدشت هستید؟ پس حتماً این آگهی را دنبال کنید و این فرصت را از دست ندهید! زمین شهرکی قابل ساخت بهدشت نور، با اندازه‌ای حدود ۲۰۴ متر و موقعیتی عالی، به شما این فرصت را می‌دهد تا رویای ساخت خانه را در آن تحقق بخشید.

این زمین دارای ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای است که شامل قابلیت ساخت و تبدیل به دو پلاک، واقع شدن در داخل بافت، انشعابات سر ملک و نگهبانی در داخل شهرک می‌باشد.

همچنین، زمین به قیمت متری هفت میلیون و هشتصد هزار تومان، برای سرمایه‌گذاری مناسب است و از نظر موقعیت هم، به لحاظ جغرافیایی، در منطقه بهدشت واقع شده است.

پس این فرصت را از دست ندهید و با تیم املاک نگین نور تماس بگیرید تا به شما در خرید این زمین قابل ساخت در بهدشت نور راهنمایی و مشاوره دهیم.

در تیم املاک نگین نور افرادی با تجربه و دانش فنی قوی در حوزه املاک فعالیت می‌کنند و همواره آماده هستند تا به شما در خرید و فروش ملک‌های شهری و روستایی کمک کنند. اگر به دنبال خرید زمینی با امکانات و قابلیت ساخت در منطقه بهدشت هستید، تیم مشاوران ما آماده است تا به شما در انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری در این منطقه کمک کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما، می‌توانید با شماره تماس ما تماس حاصل فرمایید.

 

زمین های پیشنهادی نگین نور به شما خریداران و سرمایه گذاران ملک در شمال

خرید زمین در شمال با 150 میلیون پیش توسط نگین نور

خرید زمین در شمال سرمایه شما را چندین برابر می کند

خرید زمین روستایی چه مزایای دارد؟

 


محدوده آدرس:

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 23276
درخواست مشاوره
09190365456
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره