صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین شهرکی در امیرآباد نور

فروش زمین شهرکی در امیرآباد نور

270
قیمت
8,500,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22988
زمین
114 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین شهرکی در امیرآباد نور

 

فروش زمینهای شهرکی در مناطق شمال یکی از پرمخاطب ترین نوع خرید مشتریان برای شروع یک زندگی از اوقات فراغت یا بازنشستگی شان می باشد؛ بسیاری از مشتریان به دلیل نداشتن بودجه کافی برای خرید ویلای تمام کار شده در ابتدای امر یک زمین شهرکی را خریداری می‌کنند تا در زمان شارژ بودجه مناسب اقدام به ساخت ویلا در آن زمین نمایند اما اینکه در کجای شمال زمین و در چه نوع بافتی را انتخاب کنید مغول ها می باشد که نیاز به کارشناسی و مشاوره است تیم کارشناسی نگین نور در خدمت شما عزیزان میباشد تا اطلاعات کامل و دقیق در مورد زمین ها و انواع بافت زمین ها در شمال را با بودجه و معیار های انتخابی شما برای تان کاندید نمایند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید همین حالا می توانید اینجا کلیک کنید و با تیم کارشناسی نگین نور در ارتباط باشید.

خرید زمین شهرکی در مناطق برند شمال یکی از سرمایه گذاری های هوشمند علاوه بر قابلیت سکونت دائم و موقت می باشد یعنی شما در واقع با خرید یک زمین شهرکی در منطقی برند هم تن این زمینه مورد نظر که در امیرآباد قرار گرفته است علاوه بر این که قابلیت ساخت ویلا در زمین را بر اساس سلایق خود خواهید داشت می توانید به عنوان یک سرمایه گذاری هدفمند به آن توجه کنید زیرا در کشور معتبر آنچنان زیاد است که به راحتی می توانید با خرید زمین در طی یک الی دو سال مبلغ خریدتان را سه الی پنج برابر کنید.

 

این زمین شهرکی در منطقه برند امیرآباد نور دارای ۱۱۴ متر زمین و هفت متر بر می باشد داخل بافت مسکونی امیر آباد واقع شده که لب جاده اصلی قرار گرفته زمینی بسیار خوش قواره با امتیاز جواز ساخت داشتن البته کلیه انشعابات و الزامات این زمین در سر ملک قرار گرفته و شما به راحتی می توانید با خرید این زمین اقدام به ساخت کرده و انشعابات لازم را دریافت نمایید.

 

یکی از امتیازات این زمین شهرکی داخل بافت دارای نقشه تفکیکی و نزدیک جنگل و دریاچه ماهان است همانطور که می‌دانید دریاچه ماهان یکی از دریاچه های شگفت انگیز در شمال می‌باشد که همه ساله گردشگران زیاد و تور های متعددی را به سمت خود می کشاند.

 

لوکیشن این زمین باعث شده است که شما به راحتی به شهرهای آمل، محمودآباد، نور و... دسترسی داشته باشید، برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: امیرآباد نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

ZAP | سه شنبه 1401/12/16 - 18:06:27 5 ستاره

  • کد ملک: 22988
درخواست مشاوره
09194138260
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره