صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زیرقیمت زمین در بهدشت نور

فروش زیرقیمت زمین در بهدشت نور

199
قیمت
5,300,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22978
زمین
210 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

 فروش زیرقیمت زمین در بهدشت نور

 

زیر قیمت به چه معناست؟ و چه زمانی میشود یک زمین را زیر قیمت خریداری می کند؟

تجربه چندین ساله تیم کارشناسی املاک نگین نور بارها پیش آمده است که مالکان یا سازندگان ای برای پاس کردن چک های هزینه‌ای خود برای ساخت ویلاها یا خریدِ زمین هایی که انجام داده اند(مبلغ چکهایی که در آینده نوشته شده و برای خرید زمین یا مصالح مقرر شده است) و عدم تطابق پیش بینی شان برای فروش و و تامین هزینه های آتی که برای آنها در نظر گرفته بودند به ناچار مجبور میشوند تا زمین خریداری شده یا ویلای ساخته شده را با تخفیف به صورت فوری به فروش بگذارند. و در این موارد زمین یا ویلای زیرقیمت پدیدار می شود که معمولا همکاران یا سرمایه گذارانی که نقدینگی مناسبی دارند این موارد را با تخفیفی استثنایی به سرانجام میرسانند و بعضی از فایلها هم بصورت ویژه توسط تیم ما برای شما مشتریانِ عزیز آگهی فوری می شود.

 

زمین پیش رو یکی از این دست زمینه هایی می باشد که مالک آن؛ قیمت اعلامی آنرا بسیار پایین تر از سایر زمین های موجود در منطقه در نظر گرفته است این زمین در منطقه توریستی و جنگلی بهدشت نور واقع شده است که دارای ۲۱۰ متر زمین بوده در یک شهرک با تعدد پلاک های کم با قابلیت ساخت و همچنین سند دار بودن از امتیازات ویژه این زمین در منطقه برند بهدشتت نور می باشد.

اگر شما به دنبال یک خریدِ زیر قیمت و ارزنده در لوکیشن بی نظیری از شمال می باشید و همچنین دسترسی به کوه - دریا و جنگل برایتان بسیار مهم است باید بدانید که منطقه بهدشت یکی از آن مناطق جهت خرید زمین می باشد که آینده ساخت ویلای شما را بر اساس سلایق تان؛ تضمین می کند.

قیمت اعلامی مالک این پلاک زمین ۲۱۰ متری فقط و فقط متری ۵ میلیون ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

 

زمین های پیشنهادی نگین نور به شما خریداران و سرمایه گذاران ملک در شمال

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این زمین زیر قیمت در بهدشت نور کافیست با تیم نگین نور ارتباط برقرار کنید و هم اینجا کلیک نمایید.

 


محدوده آدرس: منطقه جنگلی بهدشت نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22978
درخواست مشاوره
09198392292
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره