صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین شهرکی در آهودشت نور

فروش زمین شهرکی در آهودشت نور

263
قیمت
4,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22862
زمین
195 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین شهرکی در آهودشت نور

 

شمالِ ایران تکه ای از بهشتِ زیبایی هاست و این ترکیبِ طبیعت کوه - جنگل - دریا؛ طرفدارانِ زیادی را به خود جذب می کند و در سالهای اخیر این زیبایی ها به کانونِ بیزنسِ ثروتمندان و سرمایه گذاران تبدیل شده است، زیرا متاسفانه در کشور ما افزایش تورم در حدی است که شما بایست به سرمایه گذاری های متعدد و تغییرات مالی روی آورید تا ارزش پولتان حفظ گردد که یکی از این سرمایه گذاری های موفق؛ خریدِ زمین می باشد حالا هر چه منطقه ای که زمین را خریداری می کنید پر طرفدارتر؛ مطمعنا سودِ شما در این سرمایه گذاری بیشتر خواهد بود، در واقع خرید زمین در شمال یک سرمایه گذاری با سود بالاست و شما در بازه زمانی کوتاهی سرمایه خود را با شیب مثبت مواجه خواهید کرد.

امروز یک پلاک زمینِ 195 متری در منطقه شمال کشور را برایتان پیشنهاد داریم، این زمین 195 متری در یک شهرک با تعدد پلاک زمینِ کم؛ قرار گرفته که کلیه انشعابات و البزامات برای این زمین آماده و سر ملک می باشد.

برِ این زمین 195 متری شهرکی 10 متر می باشد و یک ورودیِ مناسب را می توانید در این فضا بوجود آوردید.

قیمت این زمینِ شهرکی بسیار ارزنده و فقط متری 4 میلیون تومان می باشد، فکر کنید شما در تکه ای از بهشت تنها با مبلغِ نا چیزی مالک زمینِ شهرکی خواهید شد و قیمت کل این زمین 780 میلیون تومان می باشد. مشاهده و خرید زمین های شهرکی دیگر در سایت نگین نور، کلیک نمایید.

 این زمین شهرکی در منطقه جنگلی آهودشت قرار گرفته که یکی از مناطق بسیار پر طرفدار در شمال کشور و حومه شهر چمستان می باشد.

شما با خریدِ زمین شهرکی با این متراژ می توانید بلافاصله بعد خریدتان، نسبت به ساختِ ویلا در آن اقدام کنید و این خود یک امتیاز عالی برای این فایل می باشد که با قیمتِ بسیار پایین؛ مالکِ زمینی شوید که آماده ساخت می باشد و همچنین شهرکی نیز می باشد که از لحاظ مراقبت و نگهبانی هم خیالتان راحت می باشد.

محدوده آدرس: منطقه آهودشت نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22862
درخواست مشاوره
09366618741
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره