صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین شهرکی قابل ساخت در امیرآباد نور

فروش زمین شهرکی قابل ساخت در امیرآباد نور

282
قیمت
4,500,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22848
زمین
150 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین شهرکی قابل ساخت در امیرآباد نور

 

همراهانِ عزیزِ نگین نور سلام امیدوارم حال دلتون عالی باشه؛ همیشه گفتن که خاک طلاست ولی یه جاهایی خاکش علاوه بر اینکه طلاست عیارش بالاتر از بقیه جاهاست، این زمینی که تو عکس مشاهده می کنید یکی از این زمینهای با عیار بالا در شماله که مفصل امتیازاتش رو خدمتتون توضیح می دهیم.

این زمین در منطقه جنگلی و بی نظیر در شمال کشور واقع است، روستایی به نام امیرآباد که در سالهای اخیر به یک منطقه برند و بسیار پر طرفدار تبدیل شده و این حجم از تقاضا باعث افزایشِ قیمت زمین ها شده است که امروزه با محدود شدن وسعتِ این منطقه و ساختِ شهرک ها و ویلاهای متعدد، مناطقِ خالی یا زمین هایِ خالی از ساخت، کم می باشد و زمین هایی که هنوز ساخته نشده اند یا شهرکی یا مستقل می باشند که روز به روز شاهد افزایشِ قیمت در این مناطق هستم؛ البته لازم به ذکر است که منطقه امیرآباد در سالهای اخیر با همتِ دهیاریِ محل و همچنین ورود افراد مختلف از سراسرِ کشور برای سکونت و سرمایه گذاری در امیرآبادِ نور؛ چیدمانِ و فضایِ سبزِ منطقه به شکل جدیدی دگرگون شده و گویی یک شهرسازیِ مهندسی در منطقه امیرآباد بوجود آمده که شماتیک و زیبایی های ظاهریِ این منطقه را به شکل بی نظیری تغییر داده است از همین روی به منطقه امیرآباد، منطقه برند نسبت می دهند.

 این زمینِ 150 متر در منطقه برندِ امیرآباد قابلیت ساخت دارد و شما با خریدِ این زمین به راحتی می توانید برای ساخت ویلا اقدام کنید.

آیا می دانید امیرآباد کجاست و خرید ویلا در امیرآباد چه مزایایی دارد؟

از دیگر امتیازاتِ این زمین 150 متریِ شهرکی علاوه بر قابلیتِ ساخت؛ انشعابات و الزاماتیست که در این شهرک فراهم و آماده نصب می باشد، است.
شهرکی بودن و ویو ابدی این زمین نیز از دیگه موارد مهم می باشد که ارزنده بودن این خرید را تایید می کند. حال این زمینِ ارزندهِ شهرکی با تمامِ امتیازاتی که در بالا گفته ایم فقط و فقط متری چهارمیلیون و پانصد هزار تومان می باشد( دی ماه 1401) که واقعا ارزنده و اقتصادی می باشد و شما با خریدِ این زمین هم یک سرمایه گذاری با خریدِ ارزان و هم یک زمینِ مناسب برای ساخت را انتخاب کرده اید.


برای خرید زمین در شمال می توانید از تیم مجربِ نگین نور راهنمایی و مشاوره تخصصی دریافت کنید کافیست کلیک کنید.


محدوده آدرس: منطقه جنگلی امیرآباد نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22848
درخواست مشاوره
09115539342
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره