صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین قابل ساخت شهرکی در آپادانای نور

فروش زمین قابل ساخت شهرکی در آپادانای نور

251
قیمت
7,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22847
زمین
250 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین قابل ساخت شهرکی در آپادانای نور

 

زمین ها در شمال کاربری های مختلفی دارند که نوعِ کاربری هر زمین تعیین کننده قیمت حدودی آن می باشد؛ خرید زمین در شمال علاوه بر خریدِ مصرف کنندگان برای ساخت ویلا یا آپارتمان ها؛ در سالهای اخیر جنبه سرمایه گذاری را نیز به خود پیدا کرده است و زمین های متعدد با کاربری های متنوعی خواهیم دید که صرفا برای سرمایه گذاری توسط مشتریانِ عزیز خریداری شده است و البته این روشِ سرمایه گذاری در سالهای اخیر یکی از هوشمندانه ترین روشهای سرمایه گذاری برای مقابله با این تورمِ سنگین حاکم در کشور بوده و همچنان می باشد. و اما این زمینی که در عکس مشاهده می کنید در لوکیشنِ جنگلی در شمالِ کشور منطقه چمستان واقع شده است.

این زمین 250 متری می باشد و از امتیازاتِ بارزِ این زمین می توان به شهرکی بودنش اشاره کرد که کلیه انشعابات و الزاماتِ زمین در شهرک وصل و آماده بهره برداری می باشد و شما با خرید این زمینِ شهرکی بدلیلِ قابلیتِ ساخت داشتن؛ می توانید به راحتی با مجوزاتِ کامل اقدام به ساخت کنید.

این زمینِ شهرکی در منطقه آپادانای چمستان واقع است که در سالهای اخیر به دلیلِ رشد بالا در ساخت و ساز ویلاها و شهرک های مجلل؛ لقب منطقه برند را به خود اختصاص داده است.

خرید زمینِ شهرکی و در نهایت ساختِ ویلا در زمین شهرکی یا بهتر است بگوییم خرید ویلا شهرکی از دغدغه اصلی مشتریان در زمان عدم حضورشان در شمال را از بین می برد؛ مراقبت از حیاط سازی و پوشش گیاهی باغچه و شهرک و همچنین محافظت از ویلا و نگهبانی آن؛ همگی بر عهده سرایدار و نگهبانِ شهرک می باشد، شما با خرید این زمین شهرکی یک خرید مناسب هم برای سرمایه گذاری و هم برای ساخت را انجام خواهید داد.

قیمت اعلامی این زمینِ شهرکی در آپادانای چمستان در دی ماه 1401  فقط و فقط متری 7 میلیون تومان می باشد و تیم نگین نور با تجربه چندین ساله خود در زمینه ساخت، خرید؛ فروش و مشارکت در پروژه و همچنین شناختِ کامل به مناطق این اطمینان را به شما می دهد تا این خرید این زمین را با اعمال بیشترین تخفیف از مالک برای شما مشتری گرامی به انجام رساند فقط کافیست کلیک کنید و تماس بگیرید و کد مندرج در این آگهی را اعلام بفرمایید.


محدوده آدرس: منطقه جنگلی اپادانا

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

ZAP | چهارشنبه 1402/01/16 - 6:53:30 5 ستاره

  • کد ملک: 22847
درخواست مشاوره
09115539342
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره