صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین شهرکی جنگلی در امیرآباد نور

فروش زمین شهرکی جنگلی در امیرآباد نور

248
قیمت
4,500,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22846
زمین
150 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین شهرکی جنگلی در امیرآباد نور

 

منطقه برندِ امیرآباد نور؛ منطقه ای جنگلی با پوشش آب و هوایی بی نظیر و دسترسی عالی به کوه و دریا در شمالِ کشور؛ یکی از روستاهایِ شهرستان نور و بخشِ چمستان می باشد؛ همانطور که می دانید روستای امیرآباد در سالهای اخیر با ساخت و سازهای انجام شده از شهرک و ویلاها به یک منطقه برند تبدیل شده است که پتانسیلی بی نظیر برای سرمایه گذاری و همنطور زندگی در خود را دارد.

برای شناختِ بیشترِ امیرآباد بروی مقاله زیر کلیک کنید:

آیا می دانید امیرآباد کجاست و خرید ویلا در امیرآباد چه مزایایی دارد؟

با شناختِ کامل از روستایِ برندِ امیرآباد حالا به امکانات و مشخصاتِ این زمین خواهیم پرداخت:

همانطور که در عکس مشاهده می کنید نقلی می باشد و متراژ حدودی این زمین 150 متر است، این زمین با امتیازِ قابلِ ساخت بودن به فروش می رسد و شما با خریدِ این زمینِ 150 متری براحتی می توانید برایِ ساخت ویلا برروی این زمین اقدام کنید زیرا کلیه انشعابات و الزاماتِ این ویلا متصل و آماده استفاده می باشد.

ویو ابدی این زمین جنگل بوده و از آنجایی که این زمین در منطقه جنگلی قرار گرفته یک حس و حالِ تماما جنگلی را می توانید در کنارِ عزیزانتان در این زمین(ویلای ساخته شده) سپری کنید.
 
از دیگر امتیازات این زمین می توان به شهرکی بودنش اشاره کرد که از نظر حفاظت فضای سبز حیاط و مصالح در هنگام ساخت و همچنین نگهبانی از ویلا
داخل شهرک؛ کاملا امن و با خیال راحت می توانید هم ساخت و هم سرمایه گذاری در این زمین را انجام دهید.

خرید زمین در شمال به خصوص خرید این زمین 150 متری به دلیل قیمتِ بسیار اقتصادی و پایینش در امیرآباد؛ یک انتخابِ عالی برایتان می باشد که هم از نظر مالکیت برای ساختِ ویلا برای خودتان و هم سرمایه گذاری زمین در کوتاه مدت، می باشد.

تیم نگین نور در خدمت شما عزیزان می باشد تا با توجه به بودجه و سلایقِ شما بهترین پیشنهادات را در اختیارتان قرار دهد فقط کافیست تماس بگیرید.

 


محدوده آدرس: منطقه جنگلی امیرآباد

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22846
درخواست مشاوره
09198392292
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره