صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش پلاک های زمین در منطقه برند امیرآباد

فروش پلاک های زمین در منطقه برند امیرآباد

250
قیمت
730,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22840
زمین
140 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش پلاک های زمین در منطقه برند امیرآباد

 

خرید زمینِ شهرکی در شمال یکی از پرطرفدارترین نوع سرمایه گذاری و خرید ها در سالهای اخیر قلمداد می شود؛ شما با هر بودجه مالی می توانید صاحب زمین در شمال کشور شوید، بله شمال کشور!

فایلی که امروز برایتان اورده ام و در عکسها مشاهده می کنید یک پلاک زمین 140 متری در یک منطقه پرطرفدار در شمال کشور است؛ منطقه ای بنام امیرۀباد که یکی از روستاهای بنام در حومه شهر چمستان از شهرستانِ نور می باشد.
این زمینِ 140متری  دارای بر یا ورودی 7 متری می باشد و بر فونداسیون کار شده درست به اندازه بر پلاک یعنی ۷متر میباشد؛ که خرید این زمین را با امتیازِ بالایی روبرو کرده و به طور چشمگیری هزینه شمارا برای ساخت کاهش خواهد داد.

 

آیا می دانید امیرآباد کجاست و خرید ویلا در امیرآباد چه مزایایی دارد؟

 

این زمین 140 متری در امیرآبادِ نور قابل ساخت می باشد و همانطور که اشاره شد فندانسیون اولیه برای ساخت ویلا هزینه شده و اماده آمده ساخت می باشد.
فاصله این زمین 140 متری و همچنین پلاکهای دیگر موجود در شهرک تا سر کمربندی اصلی فقط 300 متر می باشد و شما دسترسی فوق العاده به نواحی مختلفِ شمال را خواهید داشت.

همانطور که اشاره شد این زمین شهرکی می باشد و از امتیاز ویژه شهرکی بودن نگهبانی و مراقبت از حیاط و ساختمان ویلا در زمان نبودتان می باشد.

کلیه انشعابات و الزاماتِ این زمین فراهم شده و بر روی زمین آماده بهره برداری می باشد و همینطور اطراف این پلاک زمین ویلاسازی شده است و شما از بابت ساخت هیچ مشکلی نخواهید داشت و همچنین این زمینِ شهرکی در بافت مسکونی نیز می باشد که با خیالِ راحت می توانید برای اخذِ سند اقدام کنید.
قیمت اعلامی مالکِ این پلاک 730 میلیون تومان می باشد و بسیار ارزنده و اقتصادی می باشد هم برای سرمایه گذاری در بلند مدت و هم از حیثِ ارزشِ ساخت و سکونت با توجه به مبلغ و موقعیت و امتیازاتی که عنوان کردیم.

یکی از امتیازات عالی این زمین ارزنده شرایط فروش آن می باشد، شما می توانید به صورت نقد و اقساط و حتی معاوضه این ملک ارزشمند را در نور خریداری کنید، خرید زمین اقساطی در شمال بی شک یک فرصت استثنایی خواهد بود، اگر برای خرید زمین جنگلی در شمال نیاز به مشاوره دارید، می توانید به تیم مجرب نگین نور که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، مراجعه کنید.

برای ارتباط مستقیم کلیک کنید.

 


محدوده آدرس: منطقه امیرآباد

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22840
درخواست مشاوره
09366618741
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره