صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش فوری زمین قابل ساخت در بهدشت نور

فروش فوری زمین قابل ساخت در بهدشت نور

253
قیمت
1,350,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22827
زمین
311 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش فوری زمین قابل ساخت در بهدشت نور

 

شرایط استثنایی برای فروش زمین در منطقه ای برند از چمستان، حومه شهرستانِ نور؛ منطقه ای بنام بهدشت

عکسی که مشاهده می کنید یک پلاکِ زمین با قابلیت ساخت در یک شهرک با لوکیشن بی نظیر می باشد که دسترسی عالی به کوه و جنگل و همچنین دریا را دارد، شما با خریدِ این زمین در آنِ واحد می توانید خود را به کوه - دریا و جنگل برسانید و طبیعتِ بی نظیرِ شمال را تجربه کنید و با ساختِ ویلا در این زمین؛ زندگی در بهشتی همچون مازندران را تجربه کنید.

این زمین 211 متر می باشد و دومین پلاک از ورودی شهرک با قابلیتِ ساخت می باشد و اطرافِ این پلاک زمین؛ ساخت صورت گرفته است.

برای خرید این زمین در شهرکی با تعدد ویلای کم(مناسب برای زندگی و سکونت دایم) سندار بودنِ آن به امتیازات کلی آن افزوده است و شما با خیال راحت می توانید مجوز ساخت برای ویلا در این زمین اقدام کنید.

قیمتِ اعلامی مالکِ این زمین 1.350 میلیون می باشد(دی ماه 1401)

 یکی از امتیازات عالی این زمین ارزنده شرایط فروش آن می باشد، شما می توانید به صورت نقد و اقساط و حتی معاوضه این ملک ارزشمند را در نور خریداری کنید، خرید زمین اقساطی در شمال بی شک یک فرصت استثنایی خواهد بود، اگر برای خرید زمین جنگلی در شمال نیاز به مشاوره دارید، می توانید به تیم مجرب نگین نور که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، مراجعه کنید.
 اگر می خواهید در این مسیر یک انتخاب هوشمند داشته باشید، می توانید به تیم مجرب نگین نور مراجعه کنید، برای ارتباط مستقیم با مجموعه ی نگین نور، به بخش تماس با ما مراجعه کنید.محدوده آدرس: منطقه جنگلی بهدشت نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22827
درخواست مشاوره
09198392292
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره