صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش اقساطی زمین شهرکی در بهدشت نور

فروش اقساطی زمین شهرکی در بهدشت نور

241
قیمت
5,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22783
زمین
130 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش اقساطی زمین شهرکی در بهدشت نور

 

با سلام خدمت شما عزیزان و همراهان محترم نگین نور، امیدوارم همیشه سالم و سلامت در کنار خانواده محترمتان باشید.

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی 130 متر زمین شهرکی در شهرستان جنگلی و برند نور، اگر شما عزیزان قصد خرید زمین در نور را دارید، ما را تا انتهای این آگهی همراهی کنید.

 

یکی از بهترین شهرهای شمالی که برای خرید زمین به بستری مناسب برای سرمایه‌ گذاری دارد، شهرستان نور می باشد، زیرا شهرستان نور یک شهر توریستی و جنگلی می باشد، و دارای مناطق گردشگری و تفریحی بسیاری می باشد، همچنین از منطقه های جنگلی بسیاری تشکیل شده است، و دسترسی راحتی به شهرهای اطراف اعم از؛ آمل، نوشهر، چمستان و محمودآباد و.... دارد، از این سوی شهرستان نور پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری دارد، اگر قصد سرمایه گذاری با خرید زمین در شمال را دارید، بی شک منطقه ی جنگلی بهدشت گزینه ی مناسبی برای خرید و سرمایه گذاری محسوب می شود،  این زمین داخل بافت قرار دارد، همچنین در یک شهرک برند و دنج و عالی با ویوی جنگل قرار دارد، 9 متر بر آن می باشد، و انشعابات اصلی را نیز دریافت نموده است، پس اگر شما به دنبال زمینی در بافت مسکونی می باشید، این زمین گزینه ی مناسبی برای انتخاب می باشد، یک امتیاز عالی دیگر این زمین در بهدشت شرایط پرداخت آن است، شرایط پرداخت این زمین به صورت اقساطی می باشد، یعنی نصف مبلغ قرارداد را به صورت نقد و نصف دیگر را به صورت اقساط پرداخت کنید، خرید زمین اقساطی در شمال قطعا یک فرصت استثنایی محسوب می شود، قیمت این زمین با توجه به مشخصات ذکر شده، بهترین زمین در شمال محسوب می شود.

لوکیشن این زمین باعث شده است که شما به راحتی به شهرهای آمل، محمودآباد، نور و... دسترسی داشته باشید، برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: منطقه جنگلی بهدشت نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 22783
درخواست مشاوره
09198392292
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره