صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین شهرکی قابل ساخت امیرآباد نور

فروش زمین شهرکی قابل ساخت امیرآباد نور

226
قیمت
5,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 22681
زمین
333 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین شهرکی قابل ساخت امیرآباد نور

 

با سلام و درود فراوان خدمت شما همراهان عزیز و محترم نگین نور، امیدوارم همیشه سالم و سلامت و دلتون خوش باشه در کنار خانواده محترمتان. 

 

مشخصات کلی این ملک ارزشمند

زمین منطقه امیرآباد
۳۳۳ متر زمین
۱۰ متر بر 
قابل ساخت
شورایی
انشعابات روی ملک
داخل شهرک
قیمت متری ۵

بی شک یکی از ارزشمندترین زمین در شمال، این زمین در امیرآباد نور می باشد، اگر قصد خرید زمین در شمال را دارید، با ما همراه باشید.

در ابتدا باید بدانید که این زمین ارزشمند دارای سند شورائی می باشد، که شما بعد از خرید زمین می توانید برای تغییر سند زمین اقدام کنید، متراژ این زمین 333 متر می باشد که در یک شهرک برند و جنگلی قرار دارد و اگر شما عزیزان به دنبال خرید زمین شهرکی هستید، این زمین جنگلی را به شما پیشنهاد می دهیم، این زمین دارای انشعاباتی از جمله آب برق و گاز بر روی زمین می باشد، همانطور که گفته شد؛ این زمین دارای سند شورائی می باشد و می تواند خیال شما را از نظر داشتن سند آسوده کند.، اگر شما هم قصد خرید زمین سند دار در شمال را دارید، بازدید از این زمین را در امیرآباد از دست ندهید.

خرید زمین در نور یک سرمایه گذاری هوشمند محسوب می شود، در واقع با افزایش قیمت بازار املاک، قیمت زمین در شمال کشور نیز افزایش خواهد یافت، که شما عزیزان اگر قصد فروش زمین را داشته باشید، می توانید سود بسیار بالایی از فروش این زمین مورد نظر بدست آورید، پیشنهاد مهم ما این است که قبل از ورود به بازار خرید و فروش زمین، از مشاورین مجرب استعلام لازم را دریافت نمایید، و مشخصات مهم زمین را اعم از؛ نوع کاربری، سند، بر زمین، شرایط فروش و..... استعلام بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.

 


محدوده آدرس: امیرآباد نور

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )