صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / خرید زمین پلاک یک جنگل آماده ساخت در نور

خرید زمین پلاک یک جنگل آماده ساخت در نور

566
قیمت
550,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 20775
زمین
235 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

خرید زمین پلاک یک جنگل آماده ساخت در نور

 

 

🔸متراژ  ۲۳۵ متری

🔹انشعابات روی زمین

🔺مناسب برای سرمایه گذاری

خرید زمین سرمایه گذاری

🔸کل زمین محصور شده

🔹پلاک یک جنگل

خرید زمین پلاک یک جنگل

🔺فاصله با آخرین ساخت ۲۰ متر

💵 قیمت ۵۵۰ میلیون تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆
🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

خرید اقساطی زمین در شمال در زمان رکود بازار املاک

در دوران رکود و اوایل دوران رونق، بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بازار املاک در شمال کشور است. زیرا در این دوران قیمت ها ثابت است. به دلیل اینکه دوران رکود هست، بازار دست مشتری است و فروشنده ها دنبال مشتری هستند. پس انعطاف پذیری بیشتری در مقابل خریدار نشان می دهند. در این دوره می توانید چندین ملک را ببینید و هر کدام از فروشنده ها متناسب با شرایط خودشان پیشنهاد تسویه را به شما می دهند یا با شرایط شما کنار می آیند. با توجه به اینکه قیمت ها ثابت است و بالا و پایین قیمت وجود ندارد می توانید با فرصت و زمان زیاد تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید. در دوره رکود بازار املاک در شمال کشور، به دلیل اینکه فروشندگان زمین به پول لازم دارند و می خواهند سریع زمین خود را بفروشند؛ این شما هستید که از این شرایط نهایت استفاده را می کنید تا بتوانید زمین را با قیمت پایین تر و یا حتی به صورت اقساط بلندمدت یا یا معاوضه طبق توافق طرفین خریداری کنید. پس نتیجه می گیریم، اگر می خواهید وارد بازار معاملاتی املاک شمال کشور شوید و سرمایه گذاری کنید بهترین زمان دوره رکود و اواخر آن است.

 سرمایه گذاری عالی با خرید زمین در شمال در زمان رکود بازار

اگر شما در شرایط رکود بازار باتوجه به دلایل گفته شده، خرید زمین انجام دهید، سود عالی نصیبتان خواهد شد. زیرا عموما حتی در شرایط ثبات قیمت مسکن نیز، زمین‌ های شمالی افزایش قیمت را تجربه می‌کنند! به همین دلیل با خرید ویلا و یا زمین در مناطق مستعد رشد قیمت شمال کشور، می‌توانید از ارزش دارایی‌ های خود محافظت کنید.

شما با خرید یک زمین، پولی را به فروشنده چه به صورت نقد و چه به صورت اقساط ارائه می‌دهید و در مقابل، زمین مناسبی را به عنوان یک سرمایه ایی بدون چالش مالک می شوید. این کار باعث ایجا  یک آرامش خاطر در ذهنتان می شود. زمین مستقل در شمال کشور، یک دارایی ملموس است که هیچگاه حق مالکیت آن از بین‌ نمی‌رود. از طرف دیگر اگر بخواهیم از جنبه سرمایه‌ گذاری یا دارایی مالی به این قضیه نگاه کنیم می‌توان گفت حق مالکیت مستقیم زمین می‌تواند یک سند معتبر باشد تا مالک زمین بتواند با استفاده از آن وام بانکی دریافت کنند.

خرید زمین در شمال به نگهداری کمتری نیاز دارد. زمین‌ های خالی که هنوز هیچ استفاده تجاری و کاربردی از آن‌ها نشده است از نظر بازرسی یا هزینه‌های جانبی، بسیار به صرفه و دارای هزینه نگهداری کمی هستند. همچنین مالک زمین، نگرانی‌های مربوط به پرداخت آب و برق، لوله‌ کشی‌ ها و خدمات شهرداری را ندارند. در حقیقت، این مسائل برای زمین‌ هایی که هنوز استفاده نشده‌ اند اجرا نمی‌شود، بنابراین احتمال خرابکاری کمتری نیز از سوی افراد متفرقه در زمینه وجود دارد. زمین‌ های بایر و خالی شهرهای شمالی از لحاظ هزینه نسبت به زمین‌ های ویلایی بسیار مقرون‌ به‌ صرفه هستند. در نتیجه اگر قصد سرمایه گذاری با خرید زمین در شمال کشور را دارید، می‌ توانید با خرید یک زمین خالی و ساخت ویلا بر روی آن، سرمایه خود را چند برابر کنید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: آهودشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )