صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین جنگلی در آهودشت بالادست جاده

فروش زمین جنگلی در آهودشت بالادست جاده

467
قیمت
310,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 20692
زمین
180 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین جنگلی در آهودشت بالادست جاده

 

 

🔸متراژ ۱۸۰ متری

🔹انشعابات روی زمین

🔺بالادست جاده

🔸کنار جاده اصلی

🔹دور دیوارکشی

🔺ویو جنگلی

🔸مناسب برای سرمایه گذاری

خرید زمین سرمایه گذاری

💵 قیمت کل ۳۱۰ میلیون تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆
🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

 سرمایه گذاری بلند مدت با خرید زمین در شمال

به طور کلی خرید زمین با هر نوع کاربری یک سرمایه گذاری بلند مدت است. اغلب مردم تمایل دارند در بازار سهام شرکت کنند. جایی که میزان ریسک و پاداش بالا است و بازده زیاد در زمان کوتاه می دهد. در علم حسابداری و اقتصاد خرید املاک چه خرید ویلا چه خرید زمین، می‌توان جزو سرمایه‌گذاری بلندمدت در نظر گرفت. سرمایه‌گذاری در املاک از روش‌های سنتی سرمایه‌گذاری در ایران است که در برخی سال‌ها همراه با سود زیاد و در برخی سال‌ها نیز کم رونق و در رکود بوده است. اما در بدترین شرایط ممکن هیچوقت ارزش ملک از آن قیمتی که خریداری شده پایین نمی آید. اما باتوجه به موقعیت ملک و منطقه ایی که خرید می کنید، ممکن است با توجه به تورم بالا در کشورمان ارزش آن ملک در عرض یک ماه دوبرابر شود یا ممکن است در عرض یک سال به سود دلخواهتان برسد. پس باتوجه به ملکی که خریداری می کنید می توان گفت آن سرمایه گذاری بلند مدت است یا کوتاه مدت!

 

مزایای سرمایه گذاری با خرید زمین در شمال:

 

 

 

  1. افزایش ارزش مادی زمین: عموما حتی در شرایط ثبات قیمت مسکن نیز، زمین‌ ها و ویلاهای شهرهای شمالی افزایش قیمت را تجربه می‌کنند. به همین دلیل با خرید ویلا و یا زمین در مناطق مستعد رشد قیمت شمال کشور، می‌توانید از ارزش دارایی‌ های خود محافظت کنید.
  2. حق مالکیت مستقیم: در این نوع معامله مشتریان برای خرید یک زمین، پول نقد را به فروشنده ارائه می‌دهند و در مقابل، زمین مناسب را تحت تملک خود در می‌آورند. این کار باعث ایجاد یک آرامش خاطر در ذهن خریدار خواهد شد. زمین مستقل در شمال کشور، یک دارایی ملموس است که هیچگاه حق مالکیت آن از بین‌ نمی‌رود. از طرف دیگر اگر بخواهیم از جنبه سرمایه‌ گذاری یا دارایی مالی به این قضیه نگاه کنیم می‌توان گفت حق مالکیت مستقیم زمین می‌تواند یک سند معتبر باشد تا مالک زمین بتواند با استفاده از آن وام بانکی دریافت کنند.
  3. هزینه های کمتر، نگهداری کمتر: خرید زمین در شمال به نگهداری کمتری نیاز دارد. زمین‌ های خالی که هنوز هیچ استفاده تجاری و کاربردی از آن‌ها نشده است از نظر بازرسی یا هزینه‌های جانبی، بسیار مقرون به صرفه هستند. همچنین مالک زمین، نگرانی‌های مربوط به پرداخت آب و برق، لوله‌ کشی‌ ها و خدمات شهرداری را ندارند. در حقیقت، این مسائل برای زمین‌ هایی که هنوز استفاده نشده‌ اند اجرا نمی‌شود، بنابراین احتمال خرابکاری کمتری نیز از سوی افراد متفرقه در زمینه وجود دارد.
  4. کسب درآمد با ساخت و فروش یا اجاره ویلا: زمین‌ های بایر و خالی شهرهای شمالی از لحاظ هزینه نسبت به زمین‌ های ویلایی بسیار مقرون‌ به‌ صرفه هستند. در نتیجه اگر قصد سرمایه گذاری با خرید زمین در شمال کشور را دارید، می‌ توانید با خرید یک زمین خالی و ساخت ویلا بر روی آن، سرمایه خود را چند برابر کنید. در صورتی که سرمایه شما برای ساخت یک ویلا کافی نیست، برای تأمین هزینه‌ های آن می‌ توانید از سرمایه‌ گذاران کمک گرفته و پس از فروش زمین، هزینه به دست آمده از فروش زمین را با درصدهای از پیش تعیین شده، با یکدیگر تقسیم کنید. با ادامه این روند قادر خواهید بود تا در مدت کوتاهی، سرمایه خود را چند برابر کنید.

 تیم حرفه ای و متخصص مشاور املاک نگین نور در شمال کشور، آماده خدمت رسانی با مشاوره رایگان به شما سروران و متقاضیان محترم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تماس با ما مراجعه نمائید.

 


محدوده آدرس: آهودشت

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )

  • کد ملک: 20692
درخواست مشاوره
09194138260
چت آنلاین
نام و نام خانوادگی:
شماره موبایل:
پیام شما:
ثبت درخواست مشاوره