صفحه اصلی / خرید زمین باغ / مازندران / نور / فروش زمین زیرقیمت داخل بافت در چمستان

فروش زمین زیرقیمت داخل بافت در چمستان

383
قیمت
940,000,000 تومان
نقد و اقساط
کد ملک 20677
زمین
200 متر مربع
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

امکانات زمین - باغ

توضیحات

فروش زمین زیرقیمت داخل بافت در چمستان

 

 

🔸متراژ ۲۰۰ متری

🔹انشعابات روی زمین

🔺قابل ساخت
خرید زمین قابل ساخت

🔸داخل بافت مسکونی

خرید زمین داخل بافت

🔹داخل شهرک با نگهبانی ۲۴ ساعته

خرید زمین داخل شهرک

🔺دور تا دور دیوارکشی به ارتفاع ۳ متر

🔸قابل تفکیک به دو پلاک

💵 قیمت متری ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

🔆خرید به صورت نقد و اقساط بدون بهره🔆
🌟مشاوره و اسکان رایگان جهت بازدید🌟

چرا در شمال زمین بخریم؟

با توجه به آنچه که قبلا گفته شد، خرید زمین در شمال همیشه یکی از داغ‌ترین و مهمترین بخش‌های اقتصاد کل کشور بوده است. در واقع خرید زمین از اصولی ترین و بهترین فرصت های سرمایه گذاری است.

خرید زمین فکر و ایده ای است که امروزه هر شخصی که سرمایه مشخصی در دست دارد، به این فکر کرده است که با خرید زمین اقدام به سرمایه گذاری کند. خرید زمین به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود و می توان چنین گفت که خرید زمین در شمال از بهترین شیوه های درآمد زایی است که با سود بسیاری همراه است.

خرید زمین در شمال با خود مزایای بسیاری را به همراه دارد که سبب شده سرمایه گذاران بسیاری با اهداف گوناگون اقدام به خرید زمین کنند و به سود قابل توجهی برسند.

اگر هدفتان از خرید زمین، کشاورزی باشد و یا ساخت و ساز ویلاها و شهرک‌‌های مسکونی و ... باید حتما با آگاهی تمام در این مسیر گام بردارید و همه جوانب را برای داشتن سرمایه گاری موفق در نظر بگیرید تا به موفقیت برسید.

مزایای خرید زمین در شمال

  • اولین مزیت خرید زمین در شمال، هزینه‌ و نگهداری کمتر است. خرید زمین در شمال در مقایسه با ویلا و ساختمان، باغ به نگهداری کمتری نیاز دارد. زمین‌های خالی که هنوز هیچ استفاده از آن‌ها نشده است از نظر هزینه‌های جانبی، بسیار مقرون به صرفه هستند. همچنین مالک زمین، نگرانی‌های مربوط به پرداخت آب و برق، لوله‌کشی‌ها و ... را ندارند.
  • دومین مزیتی کهخرید زمین در شمال  برای افراد فراهم می‌کند این است که برای آن‌ها حق مالکیت مستقیم به وجود می‌آورد. مشتریان برای خرید یک زمین، پول نقدی که قبلا با قروشنده به توافق رسیدند را به فروشنده ارائه می‌دهند و در مقابل، زمین مناسب را تحت مالکیت خود در می‌آورند. حق مالکیت مستقیم زمین می‌تواند یک سند معتبر باشد تا مالک زمین بتواند با استفاده از آن اقدام به دریافت وام بانکی کند.
    • سومین مزیت خرید زمین، افزایش ارزش  و قیمت زمین در طول زمان است. با افزایش قیمت بازار املاک، قیمت زمین در شمال کشور نیز افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، در شرایط ثبات قیمت مسکن نیز زمین‌ها و ویلاهای شهرهای شمالی افزایش قیمت را تجربه می‌کنند. به این ترتیب با توجه به تورم و نوسانات قیمت با خرید زمین با افزایش قیمت و ارزش ملک خود مواجه می شوید.
    • یکی دیگر از مزایای خرید زمین در شمال شروع فعالیت ساخت و ساز است. افرادی که قصد سرمایه گذاری را دارند می توانند با خرید زمین و دریافت مجوز های لازم اقدام به ساخت و ساز کنند و سرمایه خود را چند برابر کنند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش زمین در شمال می توانید با مشاوران املاک نگین نور در ارتباط باشید.


محدوده آدرس: چمستان

نظر خود را بنویسید ( 100 امتیاز ویژه اعضای باشگاه )