جاده دریای محمودآباد کجاست؟

به منطقه کمربندی ولیسده به کلوده در مازندران، اصطلاحا توسط مشاوران املاک به آن جاده دریا گفته می شود. این منطقه به دلیل این که از لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی که دارد، در عین جنگلی بودن به دریا نزدیک می باشد. درنتیجه ویلاهای واقع شده در این منطقه، هر دو امتیاز ویلا ساحلی و ویلا جنگلی را دارند.

 

موقعیت جغرافیای جاده دریا برروی نقشه

شهرستان آمل که از نزدیک ترین مناطق با دسترسی آسان به پایتخت می باشد، چندین راه دسترسی به ساحل دریای خزر را دارا می باشد. دو مسیر از این راه های قابل عبور،جاده محمودآباد و جاده نور می باشد.

برای دیدن جاده محمودآباد و جاده نور روی نقشه، کلیک کنید.

جاده آمل به محمودآباد

جاده آمل ونور

بیشتر بخوانید: معرفی سرزمین ابرها، روستای فیلبند در مازندران!

 

همانطور که در نقشه می بینید فاصله آمل به محمودآباد 30دقیقه، و فاصله آمل به نور 1ساعت و 2 دقیقه می باشد،که هرکدام مسیر منحصربه فرد و جاهای تفریحی با طبیعت بکر مخصوص به خود را دارد.

 

حال نوبت به موقعیت جغرافیای جاده دریا می رسد که:

 

از مسیر کمربندی روستای ولیسده واقع در جاده نور، به روستای کلوده واقع در جاده محمودآباد، اصطلاحا به این منطقه برند، جاده دریا گفته می شود. طول این کمربندی حدودا 14 کیلومتر می باشد.

برای دیدن جاده دریا روی نقشه،کلیک کنید.

جاده دریا

بیشتر بخوانید: شهرک دریابیشه کجاست؟ خرید ویلا در شهرک دریابیشه

 

جاده دریا شامل کدام روستاها می باشد؟

 

در این مسیر روستاهای ولیسده، گلان، چنگاز، روکش، کوکده، مرانده، مسکون، تازه آباد، سیاه لش، پیشگون، حسین آباد، از توابع شهرستان آمل می باشند.

و روستاهای شومیا، تلارم، گلیرد، قصاب کتی، میرعلمده و کلوده از توابع شهرستان محمودآباد می باشد.

 

روستاهایی که در این منطقه وجود دارند، دارای پوشش گیاهی جنگلی هستند. شما با گذر از این منطقه شاهد دیدن درختان جنگلی اعم از افرا، صنوبر، ازگیل،زرشک و یا درختان میوه پرتقال، کیوی، شلیل، هلو و... هستید.

همچنین کشاورزان این منطقه در زمین های حاصلخیز آن، به کشت محصولات زراعی اعم از  برنج، سبزیجات، صیفی جات و... می پردازند.

موقعیت آب و هوایی این منطقه، جزو آب و هوای معتدل و مرطوب است. که دمای هوا در تابستان به 36 درجه بالای صفر و در زمستان به 3درجه می رسد. و بدلیل نزدیکی به دریا، توده های ابری قوی روی کوه ها تشکیل شده و سبب وقوع بارندگی های گاها شدید حتی در فصل تابستان می شود.

جاده دریا

بیشتر بخوانید: معرفی آبشارهای توریستی و معروف استان مازندران

 

علت پیشنهاد خرید ویلا در روستاهای واقع در جاده دریا

 

این منطقه به دلیل اینکه  که با دریا فاصله کمی دارد، و همچنین به مناطق جنگلی مثل کشپل، الیمالات، واز، و ییلاقات شهرستان آمل مثل فیلبند و... دسترسی آسانی دارد، سالانه متقاضیان زیادی برای خرید ویلا جاده دریا، وجود دارد.

روستاهای موجود در این منطقه ، همگی دارای امکانات رفاهی اعم از سوپرمارکت ، نانوایی، درمانگاه ، تعمیرات ماشین و...می باشد. و همچنین به پمپ بنزین ها و بیمارستان ها دسترسی آسان و فاصله کم دارد.

فاصله این روستاها با آمل حدودا 20 دقیقه ، با شهرستان محمودآباد حدودا 30دقیقه ، با شهرستان نور  حدودا 40دقیقه فاصله دارد.

شما در این منطقه می توانید انواع ویلا دوبلکس، ویلا نیم پیلوت، ویلا فلت ، ویلا سنددار و... پیدا کنید. همچنین قیمت های فروش ویلا در جاده دریا، از 500 میلیون تومان تا 4 میلیارد تومان بسته به امکانات، سن ویلا، نوع ویلا و...  متغیر می باشد. ارزان ترین ویلاها شامل ویلا فلت می باشد که باز هم باتوجه به امکانات و دسترسی ها قیمت های متفاوتی دارد.


 

 

 فایل های متنوعی از انواع ویلاهای جاده دریا، در مشاور املاک نگین نور موجود می باشد. شما با هر بودجه و با هر ایده و خواسته ای که دارید، مشاوران  حرفه ای املاک نگین نور آمده خدمت رسانی و مشاوره رایگان به شما می باشند.

همچنین تیم املاک نگین نور تسهیلاتی مانند خرید اقساطی ویلا، یا خرید اقساطی زمین و همچنین شرایط معاوضه برای  خرید برخی از ویلاها و زمین در منطقه جاده دریا برای شما متقاضیان خرید ویلا در شمال درنظر گرفته است. جهت دریافت مشاوره رایگان، می توانید فرم موجود در پایین صفحه را پر کنید،تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.همچنین می توانید با مراجعه به بخش تماس با ما ، با مشاوران املاک نگین نور سریعا ارتباط برقرار کنید.

روز و روزگارتان خوش، باتشکر املاک نگین نور